Pevné nehty hned a snadno!

Třepí se vám nehty? Nebo přijdete po náročném dni domů a zjistíte, že máte zase dva ulomené? Sama můžete ovlivnit, aby byla vaše nehtová lůžka zdravější a tím pádem i daleko pevnější.

Pravidelná manikúra a výživné krémy ale nestačí! O nehty je potřeba se starat každý den! Zdá se vám, že děláte dost? Zaměřte se spíš na to, co nedělat!

Pořiďte si správný pilník

Rozlučte se s levnými kovovými pilníky a zaměřte se na správnou pilovací techniku. Daleko šetrnější jsou skleněné pilníky, které vás navíc navedou, jak nehtové lůžko správně tvarovat, aby se zbytečně nepoškozovalo. Jakmile totiž uslyšíte nepříjemný zvuk, zjistíte, že pilovat v protisměru není ta nejlepší varianta.

Také vás může zajímat ...
Upravené nehty vyžadují péči!
Upravené nehty vyžadují péči!

Pěkné nehty tvoří také kůžička

Vedle nehtu nezapomínejte také na okolní jemnou kůžičku. O tu můžete pečovat hlavně vyživujícími hydratačními olejíčky. Olejíčky oceníte především pokud si často omýváte ruce.
Krém se totiž lehko smyje, ale olejíček se dostane i do těch nejmenších záhybů.

Vsaďte na přirozený vzhled

Jste zvyklá mít své nehty denně pečlivě nalakované? Ani tohle zkrášlování jim ale zrovna neprospívá. A pokud si myslíte, že situaci pomůžete tím, že necháte lak prostě oloupat, chyba! Čím déle totiž starý lak na lůžku zůstává, tím více může docházet k jejich lámání, protože s barvou se odlupuje i tenká vrstva keratinu.

Proto radši celkový proces lakování a odlakovávání omezte.

Starejte se o své nehty s láskou!
Starejte se o své nehty s láskou!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...