Pije Krampolova Hanka zase jednu za druhou?

Rodinná idylka se v poslední době stala noční můrou. Zvládnou to změnit?

Ještě nedávno před pouhým půl rokem byla žena herce Jiřího Krampola (79) převezená do psychiatrické léčebny po tom, co spolykala prášky a k tomu ještě popíjela víno. A už je Hana (56) zase jednou novou v průšvihu.

Nejen že si tajně dá, ale pije alkohol snad ještě víc než dřív. „Vídala jsem ji tu i před léčením, ale teď je to snad ještě horší než předtím,“ dosvědčila jedna z věrohodných svědkyní, která často do té samé večerky chodí nakupovat.

Také vás může zajímat ...

Kolikrát si prý Hanka přijde pro nějakou tu flašku i třikrát denně! Ráno si zaskočí pro pár lahví piva a odpoledne už se zvesela vrací pro změnu pro víno. Jiní lidé z jejich blízkého okolí se shodují v tom, že jen co Jirka opustí domov, letí Hanka pro něco na zub s tím, že přes týden se ještě alespoň trochu ovládá, ale o víkendu je to naprostá katastrofa.

Jak dlouho jí to manžel bude trpět?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...