Pirát z Karibiku Johnny Depp si prožil hodně nechutný rozvod!

Dodnes není jasné, kdo byl v tomto manželském omylu zločince a kdo obětí!

Dlouhá léta žil bouřlivák Johnny Depp (56) v poklidném svazku s matkou svých dětí. Před pěti lety se ale podruhé oženil. Sňatkem s bisexuálkou Amber Heard (34) ale udělal osudovou chybu!

Herec Johnny Depp (56) měl vždy pověst bouřliváka, který se nevyhýbá skoro žádné neřesti. S alkoholem i drogami začal už v raném mládí a středoškolské studium se neobtěžoval dokončit. Možná se v něm projevily i geny po otci; ten strávil nějaký čas za mřížemi.

Také vás může zajímat ...

Navždy mu to nevydrželo

První Johnnyho manželství s maskérkou Lori Allison (62), starší o šest let, moc dlouho nevydrželo. Byli spolu jenom dva a půl roku, ale Lori mu pomohla v začátcích jeho hollywoodské kariéry. Brzy se stal hvězdou a prožil velký milostný vztah s jinou mladou kolegyní, jejíž sláva se tehdy také teprve rozjížděla.

S Winonou Ryder (48) se do sebe zamilovali na první pohled v roce 1989, když se potkali na premiéře jednoho filmu. Zanedlouho spolu začali chodit a Johnny se stal prvním milencem Winony. Slušelo jim to i před kamerou, ve slavném filmu Střihoruký Edward.

Johnny, který se tehdy na čas změnil, jejich vztahu věřil. Svědčí o tom fakt, že si nechal na paži vytetovat nápis „Winona forever“, v překladu „Winona navždy“. Ono „navždy“ se ovšem nakonec omezilo pouze na dobu čtyř let.

Zatímco Johnny se z rozchodu brzy vzpamatoval, Winona ho odnesla těžce psychicky. Měla deprese, projevila se u ní kleptomanie a ve své kariéře rozhodně nedosáhla tolik, kolik by zvládla bez osudového vztahu. Johnny se vrátil k bohémskému životu, ale nakonec se usadil po boku francouzské zpěvačky Vanessy Paradis (47).

Rozchod byl šokem!

Vanessa měla na rozdíl od Johnnyho slušnou pověst a její sláva se datovala už od doby dospívání. S extravagantním hercem se setkala v Paříži, když tam natáčel jeden film. Oba byli nezadaní a rychle se dali dohromady. Byla to opravdu velká romantická láska.

Nikdy se sice nevzali, ale Vanessa přivedla na svět nejprve dceru Lily-Rose Melody (20) a brzy poté i syna Christophera (18). Ani v jednom případě se nejednalo o plánované početí, ale jak prohlásil Johnny, „děti byly součástí společné nádherné jízdy životem.“ Stal se z něho vzorný otec rodiny a zdálo se, že tenhle vztah vydrží napořád.

O to větší šok prožil svět v roce 2012, když se oblíbený pár rozešel.

Vše se obešlo bez skandálů. Johnny pak zaměřil svoji pozornost na mladou herečku Amber Heard (34). Kdyby dnes mohl vrátit čas – nebo kdyby býval tehdy tušil, jaká Amber ve skutečnosti je – asi by se dal místo toho raději na útěk. Neučinil tak a skončil ve druhém manželství, které pak bylo ještě kratší než to někdejší první!

Facky, kopance a nápisy krví

Problémové bylo už to, že Amber byla i na ženy, takže měla sexuální přítelkyni. S Johnnym uzavřela dohodu, že s dívkami spát může, ale s muži nebude. Herec udělal katastrofální hloupost, když s nevyrovnanou Amber před vstupem do manželství neuzavřel předmanželskou smlouvu.

Brzy toho měl litovat. Vzájemné hádky a spory vyvrcholily brutálním rozvodem. Oba partneři se začali navzájem obviňovat z toho, co si provedli a jak jsou násilničtí. Amber například popisovala, jak se rok po jejich svatbě Johnny zdrogoval a maloval po stěnách domu nápisy psané krví. Tenhle šílený úlet prý trval tři dny.

Když za ním přijela do Austrálie, kde natáčel, a zjistila, že je nadopovaný prášky, dočkala se fyzického násilí v podobě facek. Zachránila se až v zamčené koupelně. Protože si oba partneři své hádky nahrávali, vyšlo najevo, že ani Amber nebyla žádnou holubičkou nebo obětí. Jednou svému manželovi rozbila hlavu dveřmi, když se dobývala do koupelny, kde byl.

Amber prohlásila, že nešlo o úmysl. „Chtěla jsem tě udeřit, ale to s dveřmi bylo neúmyslné. Pak jsem prostě přehnaně reagovala,“ řekla. Vyčítala také Johnnymu, že všechny jejich konflikty zbytečně dramatizoval.

Manželství ho nakonec stálo spoustu peněz a drsné ponaučení do dalšího života!

Chtěla dát peníze na charitu, tak to Johnny udělal za ní!

Během surového rozvodu a boje o peníze stála média většinou na straně Johnnyho Deppa, i proto, že se ho zastaly bývalé partnerky. Žádná z nich nepotvrdila, že by se k nim choval násilně.

Amber Heard přesto vysoudila hromadu peněz. Byla označována za zlatokopku a aby se s touto pověstí vyrovnala, prohlásila, že dá vysouzenou částku na charitu.

Jmenovala i dvě konkrétní organizace, které chtěla podpořit. Naběhla si tak, protože její exmanžel poslal peníze přímo zmíněným organizacím!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...