Piráta z Karibiku bývalka mučila

Zpočátku k soudu chodila jako královna, nyní vypadá Amber Heard (34) jako zničená žena. Možná proto, že až příliš mnoho svědků vypovídá ve prospěch jejího exmanžela Johnnyho Deppa (57).

Také vás může zajímat ...

Nově to byl bodyguard Malcolm Connolly, který popsal, jak za ním Johnny přišel s krvavou rukou a slovy „Právě mi usekla prst“. Mělo jít o následek hádky, kdy po něm tehdejší manželka při pobytu v Austrálii v roce 2015 mrštila lahev od vodky.

To tvrdí Johnny. Podle Amber si zranění způsobil sám, když vzteky hodil mobilem o zeď. Poté byl herec odvezen do nemocnice, tam ale řekl, že si prst usekl v zasouvacích dveřích. Connolly také prohlásil, že nikdy neviděl Deppa vztáhnout na Amber ruku a ani ona se mu o tom prý nikdy nezmínila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...