Piškulu obvinili z podvodu!

Problémy ve StarDance?

Tají své sympatie k Lálové, nebo opravdu nemá na ženy čas?

Vítězi zřejmě poslední řady úspěšné taneční show se letos stali herec ZDENĚK PIŠKULA (18) a jeho taneční partnerka VERONIKA LÁLOVÁ (24). Nejenže si získali srdce diváků od samého počátku soutěže, ale postupem času se ukazuje, že si jsou čím dál sympatičtější i sobě navzájem. Jenže teď řeší mnohem závažnější problémy!

Lálová totiž čelí obvinění, že choreografie nevymýšlela sama, ale kupovala si je od zkušenějších tanečníků! „Bylo mi to jedno a Veronice taky. Je to lež,“ hájí Piškula svou taneční partnerku.

„Ale zamrzelo mě to z důvodu toho, že jsme ty choreografie tvořili spolu a že jsme na tom opravdu pracovali,“ dodává. Na lásku nemá čas Naštěstí diváci pomluvy nebrali vážně a naopak pevně stáli při vítězném páru.

Také vás může zajímat ...

„Jsem za to hrozně rád a moc jim děkuji za podporu,“ šťastně vzkazuje herec svým fanouškům. Jeho blízcí si nemohli nevšimnout, že je v posledních týdnech veselejší než jindy. Je za tím skutečně nová láska? „Přítelkyni nemám, na to teď opravdu nebyl čas,“ tvrdí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...