Piškulu obvinili z podvodu!

Problémy ve StarDance?

Tají své sympatie k Lálové, nebo opravdu nemá na ženy čas?

Vítězi zřejmě poslední řady úspěšné taneční show se letos stali herec ZDENĚK PIŠKULA (18) a jeho taneční partnerka VERONIKA LÁLOVÁ (24). Nejenže si získali srdce diváků od samého počátku soutěže, ale postupem času se ukazuje, že si jsou čím dál sympatičtější i sobě navzájem. Jenže teď řeší mnohem závažnější problémy!

Lálová totiž čelí obvinění, že choreografie nevymýšlela sama, ale kupovala si je od zkušenějších tanečníků! „Bylo mi to jedno a Veronice taky. Je to lež,“ hájí Piškula svou taneční partnerku.

Také vás může zajímat ...

„Ale zamrzelo mě to z důvodu toho, že jsme ty choreografie tvořili spolu a že jsme na tom opravdu pracovali,“ dodává. Na lásku nemá čas Naštěstí diváci pomluvy nebrali vážně a naopak pevně stáli při vítězném páru.

„Jsem za to hrozně rád a moc jim děkuji za podporu,“ šťastně vzkazuje herec svým fanouškům. Jeho blízcí si nemohli nevšimnout, že je v posledních týdnech veselejší než jindy. Je za tím skutečně nová láska? „Přítelkyni nemám, na to teď opravdu nebyl čas,“ tvrdí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...