Pistolník Kňažko: Zloděj byl profesionál!

Slovenský herec a politik Milan Kňažko (71) nedávno zveřejnil pozoruhodné podrobnosti k dramatu, kdy ve vlastním domě hájil rodinu kanonádou ze své pistole.

Manželům Kňažkovým zachránily majetek a možná i život hned dvě náhody. Jednak se herec náhodou probudil a chtěl si převléknout tričko, protože byl prý zpocený, a díky tomu zloděje překvapil. A že ho mohl překvapit se zbraní, to byla další náhoda: pistoli si do nočního stolku týden předtím, měl ji zadrženou policií, protože si včas neobnovil zbrojní pas! Zloděj byl u Kňažků asi dvacet minut, pootvíral kufry, tašky, šuplíky, našel i klíče od trezoru a prošel se i kolem spících manželů. Byl prý ozbrojen dlouhou bodnou zbraní! Milan Kňažko teď svoji vilu opevňuje rafinovanou elektronikou a další zloději už prý nemají šanci!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...