Pizingerová málem zkolabovala! Vyčerpává ji mladý muž?

Zřejmě spoustu pracovního stresu musí zvládat zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (44). Jak jinak si vysvětlit, že má teplotu, motá se jí hlava a celkově jí není dobře?

Celá její záhadná nemoc se provalila na předávání šeku v hodnotě půl milionu korun motolské nemocnici. „Není mi moc dobře, mám teplotu a trochu se motám,“ přiznala vdova po věhlasném skladateli. Co za tím vězí?

Jde skutečně jen o pracovní stres nebo je za tím vážnější zdravotní problém? Nebo ji snad vyčerpává vražedné tempo, kterým se snaží dohnat mládí svého o sedmnáct let mladšího muže? Možná by na sebe měla myslet častěji než na druhé a dojít si na preventivní prohlídku. Zdraví není radno podceňovat v žádném věku!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...