Pizingerová přišla o několik milionů

Vdova po skladateli Karlu Svobodovi (+68) a šéfka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová (45) se už třetím rokem snažila prodat pěknou vilu v Černošicích, kde se narodila a prožila prvních dvacet let života.

Zdědila ji po mamince Jaroslavě (+71) a po skončení dědického řízení si ji cenila na deset milionů. Za tuto vysokou cenu ji také tři roky marně nabízela k prodeji prostřednictvím realitní kanceláře. Ovšem za tuto přemrštěnou cenu vilu nikdo nechtěl, i když v této známé vesničce u Prahy nejsou výjimkou ani domy dvakrát dražší!

Proto po třech letech slevila a dům se nakonec prodal „jen“ za 5 milionů korun. „Jsem ráda, že je dům už konečně prodaný,“ řekla Vendula, která si ale stýská, že vlastně přišla o 5 milionů!

Také vás může zajímat ...

Udržovat dům se zahradou, kde nikdo nežije, je velmi nákladné.“ Je jen otázka, zda po přemrštěné původní ceně neslevila zase až příliš?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...