Pláchla mu sama na další dovolenou

Už je to tu zas. Veronika Kopřivová (27) se v sólo cestování zrovna nešetří a neustále nechává svého slavného miláčka hokejistu Jaromíra Jágra (46) v Česku samotného. Vo na to, že se pak vrací po bahenních kúrách z Izraele jako ze škatulky, když mu není skoro vůbec po ruce.

On by přitom jako věřící, který chodí poctivě každý den do kostela rád odjel na takový výlet s ní. „Nádherný den v Jeruzalémě pro mě byl velmi emotivní. Procházet se po místech kudy kráčel Ježíš, projít jedinou originální Křížovou cestu,“ rozplývala se na sociální síti modelka s lechtivnou minulostí.

Také vás může zajímat ...

V Jeruzalémě navštívila hned několik významných míst, jako třeba Chrám Božího hrobu, nebo Zeď nářků. Pár sice před nedávnem rozehnal všechny spekulace o krachu vztahu, přesto to u nich na fungující vztah moc nevypadá.

Jágr přitom klidně mohl odjet s Veronikou. V Česku v poslední době totiž zas tolik práce nemá. Navíc se prý ani po zdravotní stránce ještě necítí dobře a společná dovolená by mu prospěla. Spolu se ale naposledy ukázali na rozlučce Radka Štěpánka před měsícem.

Nechtěl by „hokejový bůh“ spíš rodinu a vychovat si nástupce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...