Plakáty na zeď: Zapomeňte jen na umělce a animované obrázky!

Tento článek je reklamním sdělením

Znáte tradiční pojetí plakátů? Určitě. Většina lidí si představí známý večerníček pojednávající o klucích z plakátu. Ano, právě oni vylepovali tradiční venkovní plakáty na zeď. Možná si mnozí také vzpomenou na různé postery z mládí, na nichž byly vyfotografovány aktuální pěvecké ikony.

Tyto plakáty byly v pokojíčcích prakticky na každém rohu. Tradičně jich několik viselo na dveřích a zdi se podobaly velké výstavě fanoušků těchto zpěváků a zpěvaček. Dnešní doba je v tomto ohledu do jisté míry podobná, nicméně moderní plakáty už dokážou zachytit spousty různých jiných a často mnohem vkusnějších motivů.

Ptáte se jakých? Pak jste na správné adrese. V tomto článku se zaměříme právě na to, co bývá nejčastěji na plakátech zobrazováno, přičemž se zaměříme na konkrétní pokoje. Třeba si i vy najdete nějaký motiv, který se vám bude nesmírně líbit.

Moudrost i hravost v obývacím pokoji

Patříte mezi intelektuály nebo si chcete alespoň v tomto duchu koncipovat interiér vašeho obývacího pokoje? Proč ne? Vždyť sehnat se dá velké množství různých zajímavých rčení a citátů, které kdy vyřkly ty nejznámější osobnosti, jež se proslavily v jakýchkoli oborech.

Takový tradiční citát napsaný třeba bílou barvou imitující křídu na podkladu připomínajícím tradiční tabuli rozhodně dokáže zaujmout kohokoli, kdo k vám přijde. Pokud navíc obsahuje nějaké dlouhá léta platící moudro, není co řešit.

Zavzpomínejte na mládí

Doplnit se samozřejmě zmiňovaný nápis dá portrétem jeho autora či autorky. V každém případě není problém zvolit jakékoli kombinace i menších plakátů, jež se vzájemně elegantně doplní. Jinak mnozí lidé také vyznávají hravost.

Rádi si připomenou mladá léta a bezstarostnost spojenou třeba s tradičními jednoduchými počítačovými hrami. Na mysli máme zejména tituly, mezi které patří třeba tradiční Pac-man.

Plakáty Myloview

Koupelna s vůní moře a krásou lidského těla

Víte, kolik času trávíte v koupelně? Nejspíše si myslíte, že úplné minimum. Opak je ale pravdou. Vždyť hygiena je každodenní rutinou, bez které se neobejdeme.

Pokud máme navíc krásnou koupelnu s bohatou výbavou, pak je jasné, že se zdržíme asi poněkud déle, než by bylo nezbytně nutné. Koupelnu se také vyplatí zařídit, aby byla co možná nejútulnější. Učinit tak lze prostřednictvím specifických plakátů.

Ty jsou opatřené vrstvou proti vlhkosti, takže i v koupelně, kde je jí dostatek, budou bez problémů na podkladu dokonale držet. Plakáty na stěnu v koupelně určitě nemusejí postrádat dobrý nápad! Hodí se sem především motivy týkající se vody.

Nebojte se být odvážní

Pokud máte rádi moře, v koupelně může klidně být plakát, který jej zobrazí, a to v jakékoli podobě. Jinak mohou sloužit jako plakáty obrazy těch nejznámějších světových umělců. Určitě není od věci zvolit i plakáty na stěnu zobrazující lidské tělo.

To může být klidně i v podobě aktů. Záleží pouze na konkrétním postavení daného člověka. Lidé jsou fascinovaní po dlouhé věky zkoumáním svých proporcí všeho, co s fungováním lidského organismu jakkoli souvisí. I v koupelně pohled na krásné postavy oceníte.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...