Plánovala od manžela utéct!

Hvězda seriálu Slunečná Martina Preissová (44) je už více než deset let manželkou herce Martina Preisse (47). Nechybělo ale mnoho, a oba mohli kráčet po svých vlastních životních cestách.

Prošli si peklem

Také vás může zajímat ...
Martin dobře ví, že se bude muset celý život kontrolovat

I když zpočátku manželství vypadalo jako idylka, Martin se postupně začal propadat do hlubokých depresí, svůj žal utápěl na dně sklenky s alkoholem a stal se také závislým na prášcích. A jelikož to mezi nimi bylo složité, asi se nikdo nemůže divit, že tehdy Martinu napadlo, že by manžela opustila. „Myslíte, že to je problém, od kterého se dá odjet? Že to zmizí, když ho opustíte?

Že můžete dál žít život bez toho, aniž byste nemyslela na to, co právě dělá?

Lhala bych, kdybych říkala, že mě to nenapadlo, ale realizovat to nešlo,“ svěřila se herečka.

Pomoc těch nejbližších byla klíčová

Martina si teď užívá své role ve Slunečné

Celý jejich vztah tehdy asi zachránila podpora z řad rodiny či přátel. Martina měla vždy na koho se obrátit s prosbou o pomoc. Naštěstí ale u Martina zabrala léčba a díky pobytům v léčebně ze svého životního boje vyšel vítězně. Stále si je ale moc dobře vědom, že tato bitva pro něj ještě úplně neskončila.

V minulosti už podle slov prožil několik recidiv, a je mu tak jasné, že pokud by se někdy v budoucnu opět dotkl alkoholu či léků, mohla by se situace z minulosti opakovat. Ví ale také dobře, že pokud by se tak stalo, už by manželka v sobě nemusela najít dostatek sil k tomu, aby s ním opět vše překonala, a mohl by o ni přijít.

A na takové dno se jistě dostat nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...