Plánovaná svatba se ruší?

Mezi snoubenci to údajně začalo skřípat. Herec Martin Zounar (53), známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, se má stále vyrovnávat se smrtí milované maminky.

I když od smutné události uběhlo už několik měsíců, Martinova bolest neutichá. Jeho snoubenka Kateřina (39), která se živí jako psycholožka, se mu snažila všelijak pomoci a alespoň trochu mu zlepšit náladu.

Také vás může zajímat ...

Co se mezi snoubenci začalo dít?

Bohužel bez úspěchu. Dokonce nadhodila i téma svatba, které spolu před tragickou událostí řešili celkem často. Oba se moc těšili, až spolu budou stát před oltářem, a plánovali si, jak všechno zařídí.

Teď má být Zounar ale jako vyměněný a Kateřina z toho začíná mít strach. Bude vůbec nějaká svatba, nebo se nakonec zruší?

Zounarova vyvolená nechce, aby byl její miláček ve svatební den smutný, ale na druhou stranu už nechce dál čekat. Snad to budoucí manželé nakonec vyřeší a ze svatby nesejde. Vždyť po ní herec celý život toužil, jen neměl vedle sebe tu pravou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama