Plánuje ještě třetí dítě?

Představitelka zesnulé Světlany Nyklové, Tereza Bebarová, opustila seriál Ulice, a přestože to pro ni byl zprvu docela šok, dnes si je jistá, že to tak mělo být.

Možná ji měl nečekaný vyhazov přimět začít dělat nové věci, na které nebyl dříve kvůli natáčení čas. Jednou z nich by mohlo být odkládané mateřství. Tereza Bebarová přiznala, že potomky odkládala na později, protože se trochu bála závazků a i toho, co děti udělají se vztahem.

Také vás může zajímat ...

Nakonec jí prý došlo, že děti jsou v životě úplně nejvíc. S manželem Ivanem Kotmelem (44) má dvě krásné dcery, Klaudii (8) a Sofii (1,5). „Druhý porod byl pro mě krásný a zásadní životní zážitek,“ svěřila se. Teď, když má více času, začala prý s mužem uvažovat o třetím dítěti. Dnes lituje, že děti tolik odkládala.

Ne snad z důvodu, že by se cítila na jejich výchovu unavená, ale protože by jich ráda měla víc.

Pozdní mateřství se Bebarové tak zalíbilo, že začali doma na miminku pracovat. Nebyla by jedinou známou osobností, která si později pořídí potomka. Vždyť Vendula Pizingerová (48) porodila Josefa skoro v padesáti bez problémů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama