Plánuje opustit Česko?

Připravuje se na velkou životní změnu? Jeden z jejích kolegů se prořekl a údajně prohlásil, že oblíbená moderátorka Kristina Kloubková (42) se chystá odejít z televize a odjet na delší dobu do zahraničí.

Plánuje odjezd s dcerkou i s partnerem?

Také vás může zajímat ...

Už dlouho se spekulovalo o tom, zdali kývne na údajnou nabídku svého partnera, tanečníka Václava Kuneše (44), a odstěhují se do zahraničí. Tanečník měl údajně dostat zajímavou pracovní nabídku na Dálném východě.

Což se mu podle kamarádů náramně hodí, protože tam žije jeho dcerka s bývalou manželkou. Tudíž by ji mohl vídat mnohem častěji než doposud. Kloubková se nejprve zdráhala odjet kvůli tomu, že tu má práci, která ji živí, a dcerku, jež je zvyklá chodit tady do školy, kde už má plno kamarádek a kamarádů.

Nyní ale zřejmě změnila názor a byl to šok nejen pro její kolegy, ale i přátele.

Stát se může vše

Jedna z jejích blízkých kolegyň se ale k tomuto jejímu životnímu kroku vyjádřila hodně překvapivě. Údajně plánuje odjezd do zahraničí, ale jen na dva až tři měsíce a rozhodně ne s jejím partnerem, protože ten má v Česku tolik práce, že si prý nemůže dovolit ani krátkou dovolenou, natož aby byl pryč celé měsíce.

Proto také ihned všichni začali spekulovat nad tím, zdali se už náhodou zase nerozešli. To moderátorka ale odmítla. Ohledně jejího odjezdu je ale velmi tajemná. Ovšem údajně potvrdila, že stát se může cokoli.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...