Plánuje potomky vyměnit za kšeft?

Není to tak dávno, co se nechala herečka a hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Marika Šoposká (29) slyšet, že chce být se svým druhým potomkem doma na mateřské minimálně rok. Netrvalo ale dlouho a už mluví trochu jinou řečí.

„Minimálně půl roku nemám nic v plánu a pak tak nějak velmi pomalu začnu pracovat,“ prozradila herečka s tím, že si moc dobře uvědomuje, jak to bude těžké skloubit s výchovou dvou dětí. Podobná náhlá změna plánu samozřejmě vyvolává spekulace. Byla nucena své plány přehodnotit proto, že by jejich rozpočet mohl strádat? Proč se najednou rozhodla jinak?

Také vás může zajímat ...

Nebo chce do výchovy společných dětí zapojit i manžela Petra Čecháka (44)?

Ten se totiž podle všeho sice snaží, ale údajně by nejen podle Mariky, ale i podle její rodiny mohlo být toho času, který rodině věnuje, i trochu více.

Navíc, když herečka přiznává, že se s Benediktem (4) doma rozhodně nenudí. „Je trochu živější, a tedy po mně,“ vysvětlila Šoposká a popis svého syna také doplnila tím, že vzhledově je přesnou kopií svého tatínka.

Za prací se nakonec bude těšit Až tedy přijde na svět jejich druhý potomek, asi budou mít doma pořádně veselo. A možná vlastně bude Marika ráda, když za několik měsíců občas odskočí i do práce. Nejenom, že si Šoposká vydělá nějakou tu korunu navíc, ale možná si i trochu psychicky odpočine a také se rozptýlí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama