Plánuje utéct zpátky do Kanady?

Když vyšlo najevo, že se bude muset i se syny vrátit zpět do Čech, netajila se zpěvačka svým zklamáním. V Kanadě jí bylo dobře. Co jí tady tolik vadí?

Možná kdyby jí to nepřikázaly kanadské úřady, nikdy by se Lucie Vondráčková (40) nastálo do České republiky nevrátila. „V Kanadě to bylo lepší. Přestěhovat jsem se ale musela“ netají se svým názorem. U nás jí kromě jiného vadí častá přítomnost novinářů a fotografů. V létě prý seděli pět dní přímo u ní před domem.

Také vás může zajímat ...

To vědomí, že ji a její rodinu někdo sleduje a hlídá, je podle slov zpěvačky zoufalé. Navíc čím jsou její synové starší, tím více si prý uvědomují, co se kolem nich děje. Není prý ničím výjimečným, když na ulici Lucii někdo upozorní, že je sledují novináři. „Kluci to samozřejmě vnímají.

Mají pak velký strach,“ vysvětluje Vondráčková. Musí pak chlapce ujišťovat, že jsou v bezpečí a nic se jim nestane. V Kanadě si užívala mnohem větší anonymitu a svobodu, ta ji v Čechách velmi chybí. Ve hře jsou proto dvě řešení.

Buď se vrátí zpátky do Kanady, nebo ukončí kariéru. Pro první variantu by ale musela mít souhlas otce svých dětí Tomáše Plekance (37), což není příliš reálné, protože by tak se syny ztratil kontakt. Ukončit kariéru je však pro ni mnohem jednodušší. Zvlášť teď, kdy jsou koncerty zakázány. Navíc peněz má dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...