Plastiky si na Ivaně Trump vybírají daň

Nedokáže se smířit se svým věkem

Ivana Trump je u plastických chirurgů jako doma.

Podnikatelka a bývalá sportovní reprezentantka České republiky IVANA TRUMP (67) očividně prohrála boj s časem. Kdysi velmi sebevědomě prohlašovala, že nikdy nezestárne a nebude vypadat na více než 30 let.

Je pravda, že její odvážné modely by si ani některé třicítky nedovolily obléct a s účesem se také zasekla někde v 90. letech, ale to je tak všechno.

Měla by se krotit

Někdejší kráska by možná udělala nejlépe, kdyby se s přibývajícími roky konečně smířila. Ivana pravděpodobně doufala, že jí k věčně mladistvému vzhledu z velké části napomohou plastické operace a vyhlazování vrásek, jenže to se přepočítala. Plastičtí chirurgové nejsou všemocní a na ní se začínají všechny úpravy podepisovat, takže nakonec vypadá ještě o několik let starší.

Také vás může zajímat ...

Možná by měla přestat počítat každou vrásku, odhodit šaty s hlubokým výstřihem a jako správná babička se věnovat svým vnoučatům. Divoké večírky a neustálé honění se za mládím by ze svého života už mohla nadobro vypustit.

Ledaže by chtěla konkurovat zesnulému zpěvákovi MICHAELU JACKSONOVI (†50), co se počtu plastik týče.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...