Platí alimenty 200 milionů. Jí je to ale málo

Stačilo, aby u soudu pronesla, že ještě nezaplatil žádné smysluplné alimenty a už byl oheň na střeše. Herečka Angelina Jolie (43) si myslela, že tím celkově urychlí rozvod, po kterém už řadu měsíců touží.

Jenže tak jednoduché to nebude a herci Bradu Pittovi (54) už začínají docházet nervy. Na všech jejich šest společných vlastních i adoptovaných dětí prý pravidelně přispívá a částka se už vyšplhala na více jak dvě stě milionů korun. A dalších v přepočtu sto sedmdesát šest milionů korun jí údajně půjčil na nový dům. „Půjčka se nedá počítat jako placení alimentů.

Také vás může zajímat ...

Angelina po Bradovi žádá, aby platil padesát procent výdajů dětí, což nedělá,“ uvedla na pravou míru hereččina právnička. Film Pan a paní Smithovi, kde se hvězdný pár poznal, tak začíná opravdu nabírat reálnou podobu.

Kdy konečně přestanou hrát tohle divadlo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...