Plete se potomkovi do výběru partnerů

Zdá se, že má Jiří Dvořák (52) až příliš velký vliv na dospívání své dcery Anny (17). Hodně mu totiž záleží na tom, aby se dobře uchytila nejen v pracovním, ale samozřejmě také v osobním životě. Dokonce se pochlubil tím, že jí radí i s výběrem kluků.

Také vás může zajímat ...

„Všechno mi říká,“ svěřil se herec s tím, že to prý platí i naopak a nejspíše tak před sebou nemají žádná tajemství. Ač mu Anna posílá fotky a ptá se na jeho názor, zároveň má ze svého potenciálního randění obavy.

Bojí se totiž, že když si domů přivede nějakého chlapce, tak mu dá Jiří pořádnou lekci a podrobí ho křížovému výslechu. Jako vzorný otec tak chce mít všechno pod kontrolou. Na druhou stranu určitě nechce, aby pak s jejím budoucím klukem, který se mu z nějakého důvodu nebude líbit, chodila za jeho zády a začala mu lhát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama