Pletky s kolegou z Ordinace?

Herečka DANA MORÁVKOVÁ (49) hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě s JANEM ČENSKÝM (59) už léta. I tak se ale Morávková dokázala uchytit jinde. Čenský se však seriálové nálepky nemůže zbavit.

Oba patří mezi stálice seriálu Ordinace v růžové zahradě a diváci si to bez nich už ani neumějí představit. Sympatická herečka Dana Morávková (49) hraje po boku svého kolegy a kamaráda Jana Čenského (59) už pěknou řádku let.

Také vás může zajímat ...

Za tu dobu se stihli velmi sblížit, což jim asi přineslo i určité problémy. Oba jsou totiž v manželském svazku, Jan je už několik let ženatý se svou manželkou Danou, a Morávková je zase vdaná za klavíristu Petra Maláska (56).

Právě on měl nejspíš Daně často předhazovat, zda nemá s Čenským náhodou něco víc. V drtivé většině údajně nenápadné popichování přerostlo v hádku a Danu muselo mrzet, že si její manžel a kamarád k sobě nenašli cestu.

Dělali z nich milence

I když jsou Dana s Janem jen kamarádi, okolí z nich často dělalo milence. Jelikož jejich drahé polovičky neměly vždycky čas je doprovázet na společenské akce, tak si na ně zkrátka párkrát vyšli spolu.

Všem přítomným se to ale zdálo podezřelé a ihned se začaly šířit fámy o tom, že spolu kolegové něco mají. Nicméně dodnes se nic takového nepotvrdilo, přestože Čenský v minulosti nebyl žádný svatoušek a žena si s ním asi dost zkusila.

Je u diváků oblíbenější?

Oba hrají ve stejném seriálu už několik let. Morávkové se ale podařilo uchytit i jinde, a nemusí se tedy spoléhat jen na Ordinaci. Založila si svou vlastní značku kabelek, které jsou její vášní i ve volném čase.

I když jí její podnikání nemá vynášet tolik, kolik si představovala, je stále v plusu a nemá si na co stěžovat. Do toho má i další různé herecké projekty, a o práci tedy rozhodně nemá nouzi. Nicméně její kamarád Čenský na tom má být o něco hůř.

Dělá mu problém se zbavit seriálové nálepky a většina režisérů a producentů ho pravděpodobně nedokáže vidět jinak, než jen jako doktora Davida Suchého. Čenského to má trápit, taky by bral nějaký další pořádný kšeft, ale zatím se mu nepoštěstilo.

Bere vše, co se dá

Jan je rád za každou nabídku, která se mu naskytne. Natáčení Ordinace už pro něj po tolika letech asi není příliš záživné, a tak je rád, když si může odskočit a přivydělat jinde. Nedá se ale říct, že by se jednalo o nějaké lukrativní kšefty.

Čenský často moderuje akce, o kterých většina lidí ani neví. Přednedávnem dokonce herec kývl na nabídku stát se tváří nebankovní společnosti, která s ním teď vysílá reklamy v televizi. Nějaké peníze navíc si sice vydělá, ale nejspíš to není žádná sláva. Nedávno však měl dostat geniální nápad, který ale zrealizuje jenom, když mu na to Morávková kývne.

Chce podnikat s ní?

Morávkové se v jejím podnikání s kabelkami celkem daří, a Jana podle všeho napadlo, že by jí v tom mohl pomoct. V kabelkách se sice moc nevyzná, ale možná by se pro něj nějaké místo u ní v týmu našlo, například by mohl dělat marketing, propagovat její značku na sociálních sítích a spoustu dalších věcí.

Není to vůbec špatný nápad a tato kamarádská spolupráce by byla určitě přínosná pro obě strany. Jen herečka asi stále váhá. A navíc, pokud by si Čenský nerozuměl s Daniným manželem Petrem, asi by to nedělalo dobrotu.

Bude se muset rozhodnout

Morávková vždy udělá pro své kamarády vše, co je v jejích silách. Dřív nechala Čenského moderovat přehlídky svých kabelek, a kdyby to záviselo čistě jen na ní, pro Čenského by se nějaké stálejší místo určitě našlo.

Koneckonců by to ještě víc utužilo jejich přátelství a pro ni by byla její práce ještě větší zábavou. Ale co by na to asi řekl její manžel? Ten asi nesnáší moc dobře zvěsti o mileneckém vztahu své ženy. I když na to nejsou žádné přímé důkazy a Malásek své ženě věří, nejspíš by byl nejradši, kdyby se od ní všichni drželi dál.

Jak se nakonec Dana rozhodne? Bude stát za manželem, nebo podá kamarádovi pomocnou ruku? Čeká ji náročné rozhodování, ale určitě vše brzy vyřeší ke spokojenosti všech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...