Pletky s vypracovaným sportovcem?

Velké drahoty dělá se zprávami o svém milostném životě Kateřina Kaira Hrachovcová (45). Herečka se po rozvodu s manželem Janem Herčíkem (61) doposud nepřiznala k žádnému novému vztahu, ačkoli potvrdila, že se v její blízkosti muži často objevují.

Možná ale na konci ledna všem naznačila, s kým že si to vlastně užívá. Znenadání se totiž na jejím profilu na sociální síti objevila fotka polonahého, vypracovaného hokejisty Marka Peksy (30). Sice k němu Kateřina nepřidala žádný komentář, ovšem v kuloárech se spekuluje, že k sobě mají blízko.

Také vás může zajímat ...

Ostatně, Marek měl prožít v nedávné minulosti románek také se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (39) a evidentně ví, jak zaujmout celebrity.

Jestli ale opravdu získal srdce herečky, se nejspíš ukáže až v dalších měsících.

Ostatně, Kateřina si svůj osobní život hodně střeží a kdyby třeba zrovna s Markem randila, jistě se s tím nebude chlubit novinářům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...