Po 25 letech pořád žárlí jako zamlada!

Herec Martin Dejdar (54) se na festivalu v Karlových Varech rozpovídal o manželství s krásnou Danielou (48). Dokonce tu oslaví 25 let od svatby. Ale ani tolik let nezabrání tomu, aby na svou ženu nežárlil.

Moc dobře si uvědomuje, jakou kočku vedle sebe má, musí si ji i střežit. „Šel jsem po červeném koberci na zahájení festivalu poprvé. Bylo to něco nepopsatelného, když máte ještě vedle sebe takovou krásnou ženu. Dmul jsem se pýchou.“ Fakt je, že Daniele to opravdu seklo, ať už ve slavnostních černých šatech s odvážným rozparkem, nebo pak při tanci v bílé průsvitné krajce.

Také vás může zajímat ...

Ne každá si může dovolit odhalit šlank postavu, a to jí táhne na padesátku.

„Mohla by konkurovat dvacetiletým modelkám, které mají celý den na cvičení, ale moje žena vypadá čím dál tím lépe, i když na sebe nemá tolik času jako jiné ženy. Občas žárlím, ale tak zdravě,“ smál se herec.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...