Po čtrnácti letech se dvojice Hrachovcová Herčík rozvádí

Jako šok z čistého nebe. Tak si asi musela po společných letech připadat herečka a hvězda seriálu Přístav Kateřina Kaira Hrachovcová (43), když zjistila, že ji její manžel, veterinář Jan Herčík, opouští a navíc za ni má rovnou náhradu.

Spolu přitom byli dlouhých čtrnáct let. To, že už pár let ale nebylo všechno tak růžové, jak se mohlo navenek zdát, dokazuje i fakt, že si herečka pomalu začala brát zpátky svoje rodné příjmení a Herčíková jako by zmizela ze světa.

Také vás může zajímat ...

„Cítím smutek ze ztráty důvěry, ze zklamání. Zachování lásky je v nelehkých, bolestných situacích nezbytné,“ svěřila se Kateřina. Neztrácí ale naději a věří, že i po takové drásavé zkušenosti zažije v budoucnosti o to více lásky. Její manžel si poradil rychle a tajemnou Veroniku N.

vzal už s sebou do společnosti a večer zakončili romantickou večeří a odvozem do jeho domu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...