Po jakém muži ženy touží?

Dobře víme, že není možné najít partnera bez chyb. Jenže my ani nechceme vedle sebe dokonalého člověka. Byl by to robot. Potřebujeme mít vedle sebe nejlepšího přítele. Někoho, s kým se budeme cítit přirozeně.

Ať už se probudíme z rozcuchanými vlasy, kruhy pod očima, či ve zmačkané košili, chceme se cítit v pohodě a netrápit se tím, jak vypadáme. Chceme někoho, kdo vycítí a respektuje naše vnitřní pocity a nálady.

Také vás může zajímat ...

Umí nás rozesmát Toužíme po chlapovi, se kterým se budeme smát. S nímž si můžeme vyprávět o svých snech. S kým se můžeme vydat na cesty a věřit mu, že se o nás postará. Společně usínat, probouzet se a cítit, že o sobě víme úplně všechno, každou maličkost.

Chceme někoho, s kým můžeme upřímně a otevřeně mluvit o minulých zklamáních a budoucích plánech. Někoho, komu m ů ž e m e důvěřovat. Někoho, kdo nás vždycky podrží stejně tak jako my jeho. Chlap do deště Netoužíme jen po lásce, ale po nejlepším příteli, s nímž můžeme i mlčet, protože i tak se vedle něj cítíme skvěle.

Chceme chlapa, se kterým si ze sebe můžeme vzájemně i utahovat. Kdo umí říct, že nám to sluší. Kdo nestrhává veškerou zodpovědnost za nás dva na sebe a nemá potřebu dokazovat, že ten hlavní je tady on. Toužíme mít v partnerovi skvělého milence i parťáka do deště, který nás opravdu miluje.

I se všemi nedostatky, podivnostmi a jinými rozmary.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...