Po jeho odchodu od ženy vypuklo naprosté peklo

Manželka se po jeho odchodu zhroutila, a i když byla těhotná, užívala silná antidepresiva

´´

Roman Vojtek (48) si zničil pověst slušňáka, když téměř bez vysvětlení odešel od své těhotné manželky. Zpráva o jejich skandálním rozchodu otřásla celým českým showbyznysem.

Přitom Roman Vojtek (48) moc dobře věděl, jaké to je, když člověk zůstane najednou na všechno sám. Už ve svých šestnácti letech se totiž musel potýkat s obrovskou tragédií, když jeho milovaná maminka zemřela na rakovinu. „Hrozně to bolí a nedá se s tím nic dělat,“ snažil se popsat své tehdejší pocity Roman.

Také vás může zajímat ...

Přišel o oba rodiče

Roman se musel rychle naučit samostatnosti. Zatímco jeho kamarádi běhali za děvčaty, on vařil, pral, uklízel a žehlil. Ještě víc přilnul k otci a sestře, protože pochopil, že takovou hroznou událost mohou přežít, jenom když si budou navzájem pomáhat.

Bohužel, když mu bylo dvacet let, zemřel náhle i jejich otec na selhání srdce. Roman a jeho sestra Edita (43) zůstali na světě úplně sami. Ta se s bolestnými událostmi v rodině nedokázala vyrovnat a ve snaze o nový začátek se zčistajasna odstěhovala do Bolívie.

Potřebovala změnit prostředí a doufala, že na druhém konci zeměkoule na všechno špatné snáze zapomene. Vojtek měl najednou pocit, že je na své trápení úplně sám. Zvrat přišel až v okamžiku, kdy v Hudebním divadle Karlín potkal sympatickou mladou produkční Terezu (39) a okamžitě se do ní zamiloval.

Tereza mu moc pomohla

„Tereza mi hodně pomáhá, bez ní bych skončil v samých zmatcích,“ pochvaloval si praktickou povahu své nové lásky Roman. Ti dva se po šestiletém vztahu vzali a v květnu 2010 se jim narodila krásná dcerka Edita (10).

Jejich manželství bylo považované za téměř ideální, a když oznámili, že malá Edita bude mít brzy sourozence, spousta lidí jim jen tiše záviděla. Jenomže v té době už mezi nimi nebylo všechno tak ideální, jak by se na první pohled mohlo zdát. Roman se cítil nešťastný, a měl pocit, že ze strany Terezy není žádná ochota tento podrytý stav řešit.

Rozhodl se pro radikální řez

Ta sice nejspíš už dávno tušila, že se schyluje ke skutečné manželské krizi, ale podle jejich známých se snažila před vážností situace zavírat oči. Vojtek se tedy na počátku roku 2015 rozhodl pro radikální řez. Aniž by cokoli plánoval, jednoho dne manželce prostě oznámil, že od ní odchází.

„Chápu, že z vnějšího pohledu je toto jednání neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné,“ řekl tehdy Roman. Protože Tereza měla v té době pouhé tři týdny do porodu jejich druhého dítěte, tak tuto situaci snášela opravdu velmi špatně.

Zhroutila se, a trvalo několik dalších měsíců, než o tom vůbec byla schopná hovořit. „Byla jsem šokovaná, paralyzovaná a vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, co slyším,“ vysvětlovala.

Brzy se vynořily pochybnosti

Později dokonce vyprávěla, že manželův odchod s ní tak otřásl, že ačkoli byla těhotná, musela dokonce užívat antidepresiva. Veřejnost měla okamžitě jasno. Vojtek je ten padouch, který bezcitně opustil těhotnou manželku.

Jenomže, bylo to opravdu tak?

Brzy se totiž začalo spekulovat o tom, že ten hodný a citlivý Roman by od rodiny rozhodně neodešel, pokud by k tomu neměl skutečně důvod. Byla jen otázka času, kdy se vynoří pochybnosti, zda je vůbec biologickým otcem dítěte, které měla Tereza zanedlouho porodit.

Dostala dům za čtyři miliony

Roman Vojtek se však zachoval kavalírsky, a k této otázce se na veřejnosti vůbec nevyjadřoval. Naopak, když Tereza v březnu v roce 2015 přivedla na svět chlapečka Benedikta (5), byl Vojtek u porodu a od té doby se chová jako vzorný otec.

K rodině se sice nevrátil, o děti se však láskyplně stará, a ani jeho, dnes už bývalá, manželka Tereza rozhodně nouzí netrpí. Vyšlo najevo, že jí prý v rámci majetkového rozvodového vyrovnání nechal za Prahou postavit útulný domeček v hodnotě čtyř a půl milionu korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama