Po manželské krizi přišel drsný rozvod

Tereza a Petr své problémy řešili hodně nahlas, a to nejen doma, ale i před cizími lidmi!

Když se půvabná herečka Tereza Kostková (43) zamilovala do režiséra Petra Kracika (61), patrně z toho její slavní rodiče Carmen Mayerová (75) a Petr Kostka (81) nebyli vůbec nadšení. Kracik měl totiž v té době už pět potomků se čtyřmi ženami. Dalo se tudíž předpokládat, že věrnost až za hrob nemá v povaze. Zlomil srdce několika herečkám Kracik svou pověst neodolatelného svůdníka popíral.

„Víte, málokdo mě doopravdy zná. Já třeba vůbec nikam nechodím, jsem pořád doma,“ tvrdil přesvědčivě. Snad proto tehdy Tereza uvěřila, že manželství s Kracikem může vyjít. Zavírala oči před skutečností, že její vyvolený během uplynulých let zlomil srdce Vilmě Cibulkové (57), Kateřině Macháčkové (70) a Veronice Gajerové (56).

Také vás může zajímat ...

S tou si Petr pořídil dvě děti a dokonce jí roky sliboval svatbu v kostele.

K té ale nikdy nedošlo.

Užívala si spokojeného života Kostková nejspíš doufala, že dítě, které v okamžiku svatby s Kracíkem nosila pod srdcem, přiměje jejího partnera, aby se držel doma. Alespoň zpočátku to vypadalo, že si Tereza bude užívat spokojeného manželství. Pak se ale začalo šuškat, že je Kracik své krásné manželce nevěrný. Krizi nedokázala zabránit ani to, že spolu manželé vychovávali syna Antonína (12).

Dala mu ještě jednu šanci V roce 2013 se objevily spekulace, že se Kracik od Terezy odstěhoval k jiné ženě. Přesto mu krásná herečka dala ještě šanci a doufala v záchranu manželství. Přes veškerou její snahu však vztah mezi ní a známým režisérem spěl pomalu k neodvratnému konci. A pěkně hlasitému, jak Tereza později řekla. „Musím přiznat, že jsme to řešili hodně nahlas.

Doma i mezi lidmi,“ přiznala. Znovu našla osudovou lásku Naštěstí uplynulo jen pár let a herečka je znovu šťastná. Jen tři roky po rozvodu se znovu provdala, a opět za režiséra.

Jejím vyvoleným se stal Jakub Nvota (43), sympaťák pocházející ze Slovenska.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...