Po natáčení skončil na kapačkách

Není ještě mladý na to, aby končil v nemocnici na kapačkách? Šeptá se, že Pavel Liška (46) má vzhledem ke svému bohémskému způsobu života pořádně podlomené zdraví a že by se už kvůli tomu, že má tři děti, měl nad sebou zamyslet.

Nedávný pobyt v nemocnici svedl na psychické problémy. Prý se zhroutil z premiéry seriálu Vandráci, který natáčeli během cest po Střední Americe, kterou se s Janem Révaiem (44) rozhodli poznávat na motorkách.

Také vás může zajímat ...

Ostřílený herec jako Liška by se ale z premiéry přece hroutit neměl. Místo tedy, aby konečně trochu víc po toulání na druhé straně zeměkoule pomáhal své partnerce zpěvačce Barboře Polákové (35) se dvěma dcerami, skončil připoutaný na lůžku.

Jenže to, že by se měl víc hlídat nechce určitě vůbec slyšet. Jak to vyřeší?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama