Po návratu chtěla vyskočit z okna!

Tak to je už opravdu dost neuvěřitelný příběh! Dominika Gottová (47), napřed bez varování, a ještě k tomu v době, kdy měla být doma na nemocenské, utekla do Finska. Prý řešit rozvod.

K překvapení všech ale žádost o rozvod okamžitě zastavila. „Svého muže miluji,“ vzkázala s tím, že se s Timem snaží slepit vztah a rovnou se vrhli na úřady s žádostí o byt a podporu. Oba totiž prý žijí odtržení od reality, tak si svůj další život vysnili jako procházku růžovým sadem, za kterou zaplatí finský sociální systém.

Také vás může zajímat ...

Vše odpuštěno! Hlavně se mi vrať!

Jenže vše nešlo zřejmě tak hladce, jak si představovali. Oba mají ve Finsku obrovské dluhy. Dominika jen za telefon dluží několik tisíc.

Její muž je na tom ještě hůř. Jeho „sekera“ činí skoro 2 miliony! Ostatně kvůli dluhům také přišli o původní bydlení, protože se půl roku neobtěževali platit nájem. Nyní tato skutečnost vyřizování podpory a bydlení zkomplikovala.

A to dvojice, která je zvyklá řešit problémy jen stesky a alkoholem, prý nemohla ustát, a problémy začala řešit obvyklým způsobem. Zřejmě i proto Dominika, která se měla vrátit do Prahy, nestihla letadlo, a návštěvu tak musela odložit o týden!

Obratem ji ale napadlo, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Omluvit svůj zmeškaný let, a ještě vzbudit lítost. Vyslala tedy do Prahy informace, že se chce zabít.

Timo Tolkki (54)

Jak spolu zaplatí milionové dluhy?

Informace o způsobu sebevraždy se poněkud rozcházejí. Ve hře byl jak skok z 5. patra hotelu, od kterého ji uchránil její rytíř v plné zbroji, manžel Timo, tak skok pod vlak. Jediné, co je u těchto informací, jež všechny pochází od Dominiky, shodné, je fakt, že se k sebevraždě rozhodla po vypití celé lahve alkoholu.

Aby historku o sebevraždě dostala do éteru a vzbudila soucit a lítost, informaci odeslala do rádia Frekvence 2. A záměr se jí povedl, protože šéf rádia z Prahy kontaktoval ambasádu ve Finsku, aby požádal o pomoc pro naši občanku. A ejhle, během tří dnů dostali manželé sociální byt.

Dalo by se říci, že nejstarší dcera Karla Gotta (†80) těží ze svého otce i po smrti.

Nebýt známého jména, skončila by v protialkoholní léčebně, či rovnou v blázinci. Tam kvůli mnohaletému nadužívání alkoholu podle mínění všech rozhodně patří. Lidé jako oni se totiž k životu postavit neumí a páchají demonstrativní sebevraždy tak dlouho, až se jim zkrátka jednou podaří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama