Po nemoci se Hana Maciuchová nešetří

Jezdí na výlety

Zdá se, že herečka svou nemoc porazila.

S úsměvem na rtech a plná nové energie se HANA MACIUCHOVÁ (70) vrátila z dovolené, kde jako by nechala veškeré události uplynulých měsíců. Výlet do přírody podle všeho splnil svůj účel a naše legendární herečka se očividně cítí skvěle, přestože má za sebou velmi náročné období, kdy bojovala s rakovinou.

Kdo by čekal, že si užívala sluníčka a především klidu někde na dece u vody, se velmi plete. Naplánovala si totiž mnohem větší dobrodružství. S kamarádkou odjela do Olomouckého kraje, kde obě nasedly na svá motokola a vyrazily poznávat krásu tamní přírody.

„Normální kolo mi nic neříká, nechci plýtvat energií,“ vysvětluje hvězda seriálu Ulice s tím, že chce pozorovat okolí, ne se soustředit na šlapání do pedálů.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...