Po operaci páteře a výměně kyčle trpí

Oblíbený zpěvák Petr Spálený (75) už řadu týdnů nesmí vycházet z domu. Výjimkou jsou pouze jeho koncerty. Má totiž zákaz od své ženy Milušky Voborníkové (70). Zpěvák už delší dobu bojuje s vážnými zdravotními problémy a po operaci páteře a výměně kyčle sotva chodí a každý krok je pro něj bolestivý.

Také vás může zajímat ...

Takže by měl odpočívat a být na sebe opatrný. „Několik měsíců se dával do kupy, než si troufl vyjít na pódium. Teď už zase koncertujeme, ale mezi těmi vystoupeními chci, aby se Petr šetřil a nikam nechodil,“ netají se Voborníková. Její muž bývá pravidelně zván také na koncerty dalších zpěváků. On by rád dorazil, jenže ona mu to nechce dovolit.

„Nakonec dá vždy na mě. Vždyť i ta cesta autem z Říčan, kde bydlíme, do Prahy je vysilující,“ říká starostlivá žena Petra Spáleného.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...