Po operaci prožívá pekelná muka!

Legendární zpěvačka Eva Pilarová (80) prožívá teď velmi náročné období. V říjnu podstoupila operaci ledvin, ze které se do dnešního dne nevzpamatovala.

Také vás může zajímat ...

A vyhlídky nejsou nijak optimistické. „Musím se strašně šetřit, ležím a nesmím nic. Slíbila jsem, že do konce listopadu nebudu dělat vůbec nic. Teď ve čtvrtek jdu na další kontrolu a řeknou mi, jak to vypadá, ale zatím si nemám dělat žádnou naději, že bych pracovala…“ shrnula svůj stav Eva.

Problémy s ledvinou si Eva Pilarová nese již z léčby rakoviny před třiceti lety, ozařování zanechalo na jejím těle následky. Vlastně jediné její vycházky jsou, když jde na kontrolu do nemocnice. Ona se však nehodlá vzdát a na příští rok má naplánovanou jednu akci za druhou! „Příští rok oslavím šedesát letna scéně, už to dávám dohromady.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...