Po osmi letech se konečně rozvádějí!

Bohémský komik a bývalý tanečník, který se účastnil i StarDance, Richard Genzer (53), se osm let poté, co odešel od manželky, zpěvačky Lindy Finkové (52), rozhoupal k rozvodu.

Mezitím už se dávno rozešel se slečnou, kvůli které od Lindy utekl, a má nový vztah, stejně tak už dávno jeho manželka žije s někým jiným. „Jsme poměrně dlouho od sebe a vše je v klidu, majetek máme dořešený.

Také vás může zajímat ...
Linda Finková

Děti máme velké a je to teď jen o tom dojít na soud a podepsat to,“ plánuje Richard. Důvodem hodně opožděného rozvodu je, že Ríšova nová vyvolená Pavla (44) chce být už pod čepcem, takže ji hodlá požádat o ruku.

Důvod, proč se všechno tak dlouho táhlo, byl asi ten, že manželka nechala rozvodové fi nále čistě na Richardovi. S Lindou, ač původně létaly blesky, vládnou teď po letech takřka ideální vztahy. Mají spolu dceru Viktorii (19) a syna Matyáše (11).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...