Po padesátce chytla Boudová druhý dech! Může za to láska?

Nejdřív překvapila nečekanou svatbou, pak nevlastní dcerou v pěstounské péči. Co chystá jako další šok?

Jako vyměněná! Oblíbená herečka Nela Boudová (50) se po výchově svých dvou synů rozhodla osvojit si malou holčičku z dětského domova. Navíc podporuje také další chudé děti v Tibetu a Indii. Dokázal jí změnit život nový chlap? Nebo ji trápí nějaké výčitky a snaží se něco napravit?

Rozhodně není jako ostatní její vrstevnice. Majitelka nezaměnitelného hlasu, třeba americké hvězdy Julie Roberts (50), herečka Nela Boudová (50) si místo poklidného života matky dospělých synů vybrala další výchovu malého dítěte. Proč se odvážně pustila do takového rozhodnutí? „Nejsem odvážná.

Také vás může zajímat ...

Ale když jsem tu holčičku viděla, cítila jsem to tak silně, že jsem to udělat musela,“ vysvětluje Nela, proč se rozhodla pro pěstounskou péči. Děkuje tak prý světu za to, že se ona sama měla celý život dobře. I když musela jako malá vyrůstat nějakou dobu bez maminky u své babičky. Malá tmavovlasá Sašenka (8) navíc jakoby jí z oka vypadla.

„Ještě v době, než jsem měla vlastní syny, a pak i v době, kdy byli malí, jsem si brávala domů děti z dětských domovů. Věděla jsem, že až nastane ta pravá doba a potkám to pravé dítě, vezmu si ho nastálo,“ přiznává.

Poté, co dvacet let obcházela dětské domovy, to byla láska na první pohled.

Stihla si ho vzít před padesátkou podle plánu.

Dcera jí dává pořádně zabrat

Její dva synové Andrej (19) a Dalibor (17) z prvního vztahu se scenáristou Janem Lekešem (51) přijali svou nevlastní sestru dobře. Pro Nelu to je od května, co má Sašu doma, úplně jiná zkušenost, než jakou zažila s výchovou dvou chlapců. „Sašenka neustále mluví a je to pro mne velká zkouška trpělivosti. To chlapci opravdu tak neměli, ti se uměli sami zabavit,“ vzpomíná.

Malá dívka toho dokonce namluví víc než Nela, a to už je co říct! K tomu si pořád nahlas zpívá a z toho je Nela také někdy unavená. „Stala jsem se tak trochu taxikářkou, musím řešit školu, kroužky,“ přidává výčet všech povinností. Ještě že oba dva synové už mají více méně své životy. Jeden syn odmalička tančí a druhý hraje na violoncello.

Ten starší už domů přijíždí jen na otočku o víkendu.

Vzala ho do Indie, aby si vážil toho, co má.

Vzala syny do Indie, aby poznali bídu

Nela má prostě ráda děti. Kromě Sašenky Nela finančně podporuje ještě jednu holčičku Tibeťanku, a pak také malého chlapečka mnicha a starého dědečka v Indii. Mníškovi dokonce zachránila život, když mu zaplatila léky během kritické a těžké zimy.

Pak se za ním vydala do Himálaje i se svými syny Andrejem a Daliborem, aby jim ukázala, v jakých podmínkách žijí lidé na druhém konci světa, a přesto jsou spokojeni. Chtěla, aby si pak více vážili svého pohodlného života v Čechách. „Ten malý chlapec, mnich, na mě tak krásně, dlouze a vděčně koukal, pak přišel, chytil mě za ruce a měl slzy v očích.

To bylo tak dojemný, stálo to za to,“ popisuje svůj nezapomenutelný zážitek.

Manžel ji musí držet zkrátka!

Nejšťastnější je sama doma

Herečka přiznává, že občas je ráda doma sama v tichu a v županu, jen s knížkou v ruce. Sama dokonce jednu pro děti napsala a chystá se na další. Nejvíc ji ovlivnila jedna z jejích kamarádek, která jí prý před pěti lety promluvila do duše, a od té chvíle bere život jinak. Některé zlozvyky jí ale zůstaly. Jako třeba její problém s dodržováním času a termínů.

„Dělám všechno vlastně úplně náhodně a hodně chaoticky, nejsem absolutně schopná žádné pravidelnosti,“ práskla na sebe, ať už se jedná o kadeřnici nebo schůzku.

Až je s podivem, že si vůbec nakonec byla schopná najít svého nového muže, za kterého se ještě před padesátkou poprvé provdala.

Začne si snad ještě nějaký románek?

I když je vdaná, to neznamená, že nevnímá citele kolem sebe. A že má příležitostí dost. Momentálně například v populárním seriálu Modrý kód, kde si vyzkoušela vztah s pohledným hercem, kolegou Romanem Zachem (45). „Samozřejmě se doktorům vyhýbám, ale seriálovou nemocnici vnímám jako takovou pohádku pro dospělé,“ prozradila Nela.

Proslýchá se, že se kolem ní neustále točí Roman Zach i ve skutečnosti. Je to pravda?

Nezbývá než doufat, že svatba s o šest let mladším Alexandrem (44) na Fuenteventuře nebyla zbytečná…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...