Po padesátce se jí úplně změnil život

Kanadská zpěvačka Céline Dion (51) se svěřila s tím, že po padesátce začala zcela novou etapu svého života. „Cítím se nyní silnější a krásnější. Jsem plná energie a užívám si život plnými doušky. Je mi jednapadesát a cítím se být na vrcholu svých sil,“ řekla Dion.

Také vás může zajímat ...

Přitom o zpěvačce se v posledních měsících psalo, že má problémy s postavou. Podle jejích fanoušků je příliš vychrtlá. Spekulovalo se i o tom, jestli netrpí anorexií. Céline se však proti takovým tvrzením ostře ohradila.

„Dělám to pro sebe. Chci se cítit silně, krásně, žensky a sexy. O své váze se odmítám bavit. Pokud se mi to takto líbí, nehodlám o tom diskutovat,“ řekla. Trpí skutečně anorexií? Těžko říct, ale na posledních fotkách vypadá opravdu dost vyhuble.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...