Po pádu skončila Pilarová pod kudlou!

Na jeviště ji musí nosit, sama nedojde. Strach o ni měl i Gott

Minuty hrůzy zažila po pádu doma zpěvačka Eva Pilarová (78). Tentokrát měl ale pád horší následky než na podzim, kdy si narazila koleno. Z náhlého zamotání hlavy nakonec tentokrát vyšla se zlomeným krčkem levé stehenní kosti a zlomeninou levého ramene a musela okamžitě na operační sál.

Což znamenalo zrušení plánovaného koncertu. O další vystoupení od poloviny srpna ale Eva své fanoušky připravit nehodlá. „Mikrofon držím v pravé ruce. Vždycky jsem říkala, že budu zpívat, dokud mě budou moct donést na jeviště.

Také vás může zajímat ...

Tak teď na to došlo,“ nechala se slyšet interpretka slavného hitu Tam za vodou v rákosí. Není ale divu, že o ni její nejbližší, včetně manžela Jana Kolomazníka (67), měli strach. Zákrok totiž trval dlouhé čtyři hodiny. Své kolegyni psal dokonce i Karel Gott (78).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...