Po potvrzení nevěry vyhodila Jennifer Aniston Brada Pitta okamžitě z domu!

Přiznal se jí na exotické dovolené v Karibiku a následovala žádost o rozvod!

Žen, které by chtěly být partnerkou Brada Pitta (56), by se na světě našly milióny. Jennifer Aniston (51) se to podařilo, ale ne na dlouho. Byla to její vina?

V roce 1998, kdy se Brad Pitt (56) a Jennifer Aniston (51) poprvé setkali tváří v tvář při schůzce naslepo, měli už za sebou velké úspěchy. Brad zazářil v několika filmech, Jennifer k hvězdným výšinám vystřelil slavný seriál Přátelé. Dohromady dal obě hvězdy Bradův agent, který jim setkání zařídil. A zadařilo se – dvojice spolu začala chodit!

Také vás může zajímat ...

Pořádně drahá svatba!

Po dvou letech vztahu požádal Brad Jennifer o ruku a ona souhlasila. Bylo jasné, že když se berou dvě tak slavné celbrity, nebude se jednat o obyčejnou svatbu. Zúčastnily se jí dvě stovky hostů, čtyři hudební kapely a za oběť padlo padesát tisíc květin.

To vše dohromady stálo milion dolarů. Brad navlékl své budoucí ženě snubní prstýnek ozdobený démanty, který sám navrhl. Zatímco někteří slavní lidé chtějí svůj velký den utajit, oba herci přítomnost novinářů uvítali. Z jejich svatby byl dokonce přímý přenos na internetu. Jennifer pochopitelně přišli podpořit ostatní kolegové ze seriálu Přátelé.

Kromě manželského slibu učinili oba snoubenci ještě pár soukromých. Brad byl v tomto hledu skromnější, chtěl po své nastávající, aby mu pravidelně dělala jeho oblíbený zákusek z banánů. Ona chtěla pro změnu dosáhnout nějaké stálé dohody ohledně teploty v domě, na které se nedokázali shodnout. Jak ale čas ukázal, tenhle problém nakonec nehrál žádnou roli.

Byla Jennifer opravdu nudná v posteli?

Jennifer Aniston neměla příliš dobrý vztah se svojí matkou. Jednak se na ní zlobila kvůli tomu, co se o sobě dočetla v její knize, jednak jí hluboce zasáhlo, že se rodiče rozvedli, když byla ještě malá.

V té době si nejspíš myslela, že po boku Brada zůstane ona napořád. Spletla se. Pohledný herec se totiž zapletl s kolegyní Angelinou Jolie (45), která byla i podle jeho slov o hodně divočejší než Jennifer. Jak zpětně vyplynulo, s hvězdou Přátel si Brad příliš neužil v ložnici a podle jeho slov to s ní vlastně byla celkově otrava.

Angelina ho naopak nadchla po všech stránkách. Jennifer se o tajném vztahu sice dozvěděla, ale nejdřív těm zprávám nechtěla vůbec věřit. Pravdu se mohla dozvědět jedině od svého manžela, protože ostatní filmaři, kteří o vztahu Brada a Angeliny věděli, herce podrželi.

A byl to skutečně Brad, kdo se nakonec opravdu přiznal Jennifer na exotické dovolené. Čekal ho vyhazov z domu, rozvod, ale na druhou stranu také náruč božské Angeliny.

S tou si užil jak ložnicových radovánek, tak otcovských povinností, protože ke třem potomkům, které společně zplodili, přibyli další tři adoptovaní. Později si ji i vzal. Nic z toho ale nezabránilo dalšímu bouřlivému rozvodu!

Jako otec rodiny zanechal všeho kromě pití alkoholu!

Ačkoliv navenek dlouho vypadal vztah Brada Pitta a Angeliny Jolie jako klidný a spokojený, rozhodně to nebyla tichá domácnost. Vinu nesl nejspíš Brad, protože holdoval alkoholu víc, než se sluší.

V jednom rozhovoru přiznal, že ve chvíli, kdy založil rodinu, nechal všeho, „kromě chlastu“. A pil skutečně hodně. Byl to vážný problém.

Všechno skončilo mediální bitvou, kdy Angelina dokonce obvinila Brada z toho, že napadl jejich syna. Na péči o děti a rozdělení majetku se pak dvojice dohodla až po dlouhé době!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...