Po propuštění se jim dějí šílené věci!

Moderátorka Kateřina Kristelová (40) konečně tráví čas se svým přítelem Tomášem Řepkou (46). Jak ale na sociálních sítích prozradila, po jeho propuštění z vězení se dějí dost šílené věci. Jaké? „Kdykoliv vyjde z bytu jdou za ním davy lidí, kteří se ho chtějí jenom dotknout a něco mu říct,“ popisuje na Instagramu.

Podle ní bude k nelibosti některých lidí Řepka legendou už navždy. „A vždycky taky bude zažívat soudy a názory lidí, na které se neptal. Cokoliv udělá polovina lidí ocení a druhá polovina odsoudí. A cokoliv taky je a bude pro určitou skupinu špatně. On sám se tomu směje a i díky tomu to dělá silnější nás oba,“ konstatuje moderátorka.

Také vás může zajímat ...

Na svého partnera je prý náležitě hrdá, protože i když udělal v životě chyby, tak za ně tvrdě zaplatil. Katka ho obdivuje za to, jak dokáže snášet tlak, který je na něj vyvíjen a že dává lidem motivaci být silnější.

Vydrží jim jejich láska navždy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...