Po půl roce nadbíhání dostal Marlon Brando třetí ženu do postele násilím!

V knize vzpomínek obvinila Tarita Marlona, že zneužíval jejich dcerku!

Mnoho žen snilo o tom, že by prožily svůj život po boku Marlona Branda (+80). Exotická Tarita Teriipaia (78) si tenhle sen splnila, ale byla to spíš noční můra.

Patřil k filmovým krasavcům, ale také k hodně divokým typům. Odráželo se to i na jeho vztazích k ženám. Marlon Brando (+80) měl problémy s chováním už od mládí. Otec i matka hodně pili a tak vyrůstal divoce, dá se říct, že na ulici. Málem se dostal i do vězení. Nezkrotila ho ani vojenská akademie, odkud ho vyhodili. Trochu se zklidnil až jako herec.

Také vás může zajímat ...

Byla jen umývačkou nádobí

Brzy poté, co začal s hraním, stal se Marlon zbožňovaným idolem. Mohl mít skoro každou ženu, na kterou si ukázal. A ukazoval si většinou na ty exoticky vyhlížející, což se projevilo i ve výběru jeho životních partnerek. Tou první byla Indka Anna Kashfi (+80). Jejich manželství trvalo dva roky.

Narodil se jim syn Christian (+49). Další manželka pocházela pro změnu z Mexika a jmenovala se Movita Castaneda (+98). Rovněž v tomto vztahu se Marlonovi narodil potomek, ovšem jak prohlásil, vzal si ji jen kvůli tomu, aby dítě nebylo nemanželské.

Byl stále ještě ženatý, když odjel natáčet na Tahiti dobrodružný velkofilm Vzpoura na Bounty. Filmovou partnerkou se mu stala krásná Tahiťanka Tarita Teriipaia (78). Nikdy předtím a nikdy potom už si ve filmu nezahrála.

Neměla pro to ani žádné předpoklady kromě svého vzhledu – pracovala jako umývačka nádobí v restauraci. Marlon se do ní na první pohled zamiloval, ale neměl to snadné. Půl roku mu Tarita odolávala.

Dostala od herce dokonce výprask, ovšem ani to ji nezlomilo. Nakonec jí do postele dostal násilím. Tarita krátce nato otěhotněla a Marlon, který další dítě nechtěl, jí nutil, aby šla na interrupci.

Dohromady je dala Vzpoura na Bounty.

Konec byl opět romantický

Tarita odmítla nechat si dítě vzít a přivedla na svět syna. Marlon pak změnil názor a chtěl ještě dceru, ovšem za pomoci umělého oplodnění. Vyšla mu vstříc a narodila se Cheyenne (+25). Neměla šťastný život, stejně jako syn Christian z prvního manželství.

Tarita se nakonec s Marlonem rozvedla, pár šel od sebe dva roky po narození dcery. Třetí Marlonova žena pak napsala knihu vzpomínek, ve které rozhodně Marlon nevypadal jako muž, po jehož boku by nějaká žena chtěla žít.

Dokonce nařkla herce z toho, že jejich dcerku v dětství zneužíval. Mohla to být pravda, ale třeba i jen pomsta za peklo, které si po Marlonově boku prožila. Ve stáří už hollywoodský krasavec ztratil své kouzlo a byl nemocným mužem s nadváhou.

Stará láska ale nerezaví a tak se ještě jednou s Taritou setkal. Řekl prý, že ji má pořád rád. Domluvil se s ní na tom, jak má být zorganizován jeho pohřeb, což pak Tarita skutečně splnila. Jeho popel vysypala na Tahiti, kde se kdysi poprvé setkali.

Jejich dcera spáchala sebevraždu v 25 letech!

Dcera Cheyenne skončila svůj život předčasně. Předcházela tomu velká rodinná tragédie. Cheyenne měla přítele, ale ten se nelíbil jejímu nevlastnímu bratrovi Christianovi. S přítelem se pohádal, a protože byl opilý, skončilo to drasticky.

Christian onoho přítele zastřelil. Vyfasoval za to desetiletý trest. Na Cheyenne měla tato událost zhoubný vliv. Uzavřela se do sebe, trpěla strašnými depresemi a brala drogy. Nakonec ten vnitřní tlak nevydržela a v pětadvaceti letech odešla ze světa dobrovolně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...