Po rozchodu už se netrápí

Kuchař Emanuel Ridi (46) a tanečnice Lucie Hunčárová (33), kteří v červenci oznámili rozchod mají nyní své vlastní životy. Italský kuchař smutek z rozchodu zaháněl prací, jenže to se mu pěkně vymstilo, až měl z toho zdravotní kolaps.

To tanečnice si užívala, jak to jen šlo. Ridi po rozchodu extrémně zhubl, protože měl zdravotní problémy, které ho dohnaly až do nemocnice. „Žaludek, játra, střeva, všechno špatně. Byl jsem ve stresu, jak v soukromém životě, tak pracovním.

Také vás může zajímat ...

Otevřel jsem nový podnik, což bylo náročné,“ přiznal kuchař. Tanečnice, která se s Ridim poznala v 8. řadě StarDance, zase odjela smutek z rozchodu zahnat do Slovinska, kde prý byla viděna s nějakým mužem.

Evidentně už jí rozchod netrápí a zdravotní stav Ridiho ji asi moc nezajímá, nebo o něm možná ani neví. Nyní už je zase zpět a naplno se věnuje práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...