Po rozvodu nakazil na dálku exmanžel Pamelu Anderson nakazil žloutenkou!

První žádost o rozvod ještě stáhla, po výprasku od Tommyho ale už necouvla!

Manželství hvězdy Pobřežní hlídky Pamely Anderson (83) a muzikanta Tommyho Lee (57) bylo plné násilí i pikantních a ošklivých skandálů. Nemohlo dopadnout jinak než rozvodem.

Ačkoliv ji známe hlavně z amerického seriálu Pobřežní hlídka, je Pamela Anderson (83) ve skutečnosti Kanaďankou. Její předci přišli do Kanady z Finska a tak jako více blondýnek – třeba Marilyn Monroe (†36) nebo Brigitte Bardot (85) – se prsatá kráska narodila jako hnědovláska.

Také vás může zajímat ...

Je už popáté vdaná, přičemž dvakrát to bylo za stejného muže. Nejvíc pozornosti ale vzbudilo hned její první manželství, kdy se ženichem stal drsňák Tommy Lee (57), bubeník metalové kapely Mötley Crüe.

Neobvyklá svatba na pláži

Ve chvíli, kdy Tommyho viděla Pamela poprvé, pomyslela si něco o bláznech. Extravagantní hudebník to hned potvrdil, protože při seznámení jí místo podání ruky olízl tvář! Z jeho strany byl velký zájem o sblížení, Pamela se mu nejprve vyhýbala.

Dala mu ale svoje telefonní číslo a užila si několik týdnů neustálého Tommyho volání. Pak odjela do Mexika za prací. Nečekala, že tam za ní její ctitel a pronásledovatel přijede. Tentokrát už si ji dokázal získat.

Za pouhé čtyři dny Pamelu přesvědčil, že on je pro ni ten pravý a jediný. Herečka a modelka souhlasila, že se vezmou. Svatba byla dost neobvyklá, odehrála se na pláži a chyběly v ní tradiční prstýnky.

Namísto toho si navzájem dvojice nechala vytetovat jméno svého protějšku na prst. Na závěr pak Tommy vhodil Pamelu do mořských vln. Skoro jako by to symbolizovalo bouřlivý průběh následujících let!

Žárlil, pil a bral drogy!

Po prvním neúspěšném těhotenství porodila Pamela postupně dva syny. Dvojice se ocitla v centru pozornosti v roce 1996, kdy utekl na veřejnost videozáznam jejich divokých sexuálních hrátek. Nakonec se ukázalo, že se zveřejněním Pamela nejprve souhlasila, ale pak si to rozmyslela.

Manželé ale vysoudili dost peněz na firmě, která videokazetu vydala k prodeji. Mnohem horší byl ovšem skandál, který se týkal domácího násilí. Ukázalo se, že Tommy nejde doma pro ránu nikdy daleko. Navíc trpěl chorobnou žárlivostí, hodně pil alkohol a bral drogy.

Bylo jasné, že po boku takového chlapa Pamela dlouho nevydrží. První žádost o rozvod podala už po dvou letech od svatby, mezi narozením obou synů. Tu pak stáhla, ale když jí Tommy zmlátil, zavolala na něho policii a manžel musel na půl roku do vězení.

Pak už si to Pamela nerozmyslela a rozvod byl opět na stole. Tentokrát už ji nic neobměkčilo. Od Tommyho se ovšem dočkala ještě jedné nepříjemnosti na dálku. Když si dělala další tetování, použila jehlu, která jí po manželovi zbyla.

Tím se ovšem nakazila žloutenkou typu C, která může způsobit v krajním případě i smrt. Z komplikací se modelka naštěstí dostala a na Tommyho tak úplně nezanevřela. Přestože se pak vrhla do dalších vztahů a manželství, nechala se slyšet, že s bývalým partnerem občas má i sex!

Poslední manžel jí přestal bavit už po dvanácti dnech!

Dá se říct, že v dalších letech po rozvodu šla Pamela z jedné svatby do další. Nejprve si vzala hudebníka Kida Rocka (49), ale ten to po půl roce sám vzdal. Pár měsíců nato se modelka provdala za profesionálního hráče pokeru Ricka Salomona (52). Opět to vydrželo jen půl roku.

Po čase se k němu vrátila, vzala si ho znovu a znovu se rozvedli. S pátým manželem, filmovým producentem Jonem Petersem (75), s nímž měla utajenou svatbu letos, se po dvanácti dnech rozešla – ani si nestačili vyřídit všechny svatební dokumenty!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama