Po rozvodu s Tomem Cruisem si Nicole Kidman sáhla na dno!

Dělali na ni nátlak, aby se kvůli jeho víře vzdala svého milovaného otce!

V době, kdy si Nicole Kidman (53) brala svého prvního manžela Toma Cruise (58), byla podle vlastních slov dítě, které potřebovalo dospět. To dospívání ale tvrdě zaplatila!

Hollywoodská hvězda Nicole Kidman (53) se narodila australským rodičům, když pracovali na Havajských ostrovech. Pak vyrůstala v Austrálii, kde sklízela první herecké úspěchy. Její pověst přesáhla hranice kontinentu a všimli si jí i v Americe.

Také vás může zajímat ...

Nabídli Nicole hlavní roli po boku Toma Cruise (58), který byl v té době už velkou hvězdou díky filmu Top Gun. Jejich společný film měl být o vztahu automobilového závodníka a doktorky a jmenoval se Bouřlivé dny.

Ten název jako by předznamenával vše, co se dělo o řadu let později na konci skutečného vztahu Toma a Nicole.

Převyšovala ho o deset čísel!

Oběma hercům se během natáčení stalo to, co se občas stává. Přenesli romantiku z filmového plátna do svého života. Jejich sblížení rychle dospělo až ke svatbě. Tu si udělali jen malou, pro sebe, bez velké slávy a přítomnosti médií.

Nijak se neohlíželi na to, co je rozděluje. V první řadě to byla výška, to se ovšem dalo překonat. Nicole měří o 10 centimetrů víc než Tom, což bylo možné nějak zakamuflovat. Vysoké podpatky byly ovšem vyloučené.

Mnohem důležitější bylo rodinné zázemí, ze kterého oba pocházeli. Zatímco Nicole vyrostla v harmonické rodině, Tom měl dětství nervózní.

Trpěl dyslexií, rodiče se často stěhovali a mladík pak hledal útěchu hlavně ve sportu. I tohle by se ještě dalo nějak vybalancovat. Co už ale nebylo možné dát do souladu, bylo členství Toma v jedné sektě.

Jak na tom je, zjistila až v manželství!

Tom byl členem scientologické církve. Ta mu sice pomohla vyhnout se v mládí různým úletům v podobě drog a alkoholu, na druhou stranu ale zasahovala i do hercova osobního života. Nicole bohužel v manželství zjistila, že sekta je u jejího manžela na prvním místě a vždycky to tak bude.

Tom ji přesvědčoval, aby rovněž vstoupila ke scientologům, to se ale inteligentní herečce rozhodně nechtělo. Vztah možná mohlo udržet dítě, pokud by se ho podařilo Nicole přivést na svět. Těhotenství bylo ale mimoděložní a herečka potratila.

S Tomem tedy adoptovali syna a dceru. Protože se Nicole odmítala podřídit tlaku sekty a jasně ukazovala, že bližší jsou jí křesťanství nebo budhismus, spělo manželství k vážnému a neřešitelnému konfliktu.

Vrcholem bylo, když po ní scientologové údajně chtěli, aby se zřekla svého otce, který byl psychologem – takoví lidé jsou pro sekty vždy nebezpeční, protože je dobře prokouknou.

Tom nakonec ukázal, co je pro něho přednější a předvedl to bohužel v hodně nelichotivé podobě.

Sekta zpracovala i její dvě adoptivní děti!

Nicole se v roce 2001 konečně těšila na vlastní miminko. Byla ve třetím měsíci těhotenství a vypadalo to, že by dítě mohla donosit. Jenže Tom nečekaně udeřil s návrhem na rozvod, který určitě nepocházel jen z jeho hlavy. Na Nicole nebral žádný ohled, takže šokovaná herečka o miminko znovu přišla.

Rozvod byl pro ni šokem, kvůli kterému upadla do depresí a padla psychicky na dno. Hodně tomu přidala i skutečnost, že scientologická církev proti ní zpracovávala i její dvě adoptivní děti.

Ty nakonec skutečně zůstaly s Tomem a Nicole se musela ptát sama sebe, co udělala špatně, že si nevybraly jí. Vztahy se synem a dcerou se zlepšily až po delší době. O svém hvězdném manželství s odstupem času Nicole prohlásila:

„Byla to součást mého dospívání. Byla jsem opravdu dítě, když jsem se vdávala. Potřebovala jsem dospět.“ Tom si poté vzal jinou herečku, Katie Holmes (41), ale ani ta nevydržela život vedle člena sekty.

Herec s ní měl dcerku, kterou chtěla Katie uchránit před vlivem scientologů. Ukázalo se, že Nicole nakonec nemusela rozvodu s Tomem litovat!

Druhý manžel Nicole se léčil z drogové závislosti!

Mnohem lepšího partnera našla Nicole ve zpěváku Keithu Urbanovi (52). Vzali se po roce a půl známosti, ale bez problémů se to také neobešlo. Keith totiž žil dost divoce. Patřily k tomu i drogy a tak už jako manžel Nicole nastoupil na odvykací kůru.

Pár spolu prožil i pár těžkých momentů, dokázali ale jeden druhého také podržet. Keith stál při Nicole, když jí na infarkt zemřel její otec. Potom se ale dostali do sporu, když si k nim chtěla herečka nastěhovat svoji matku. Zatím ale všechny své krize dvojice překonala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama