Po rozvodu si rychle našla náhradu!

Od září jsou to jenom necelé tři měsíce, co jedna z nejlépe vydělávajících hereček Scarlett Johansson (33) stála u rozvodového řízení se svým dnes už exmanželem francouzských novinářem Romainem Dauriacem (35).

Bylo to pro ni v pořadí už druhé manželství, které selhalo. Vztah nezachránil ani fakt, že s ním má známá herečka tříletou dcerku Rose (3). Právě naopak! Scarlett už se opět pouští do dalšího laškování s pohlednými muži a už je zase čerstvě zamilovaná vidět pro změnu po boku herce a komika Colina Josta (35). Vztah už zřejmě funguje nějakou dobu, ale teprve teď s ním vyšla herečka naplno ven.

A o zamilovanosti obou celebrit nemůže být nejmenších pochyb. Nejen, že Colin se svou novou lásku snaží všemožně uchránit před fotografy a navíc ještě nepříjemným deštěm, ale i sama poslední představitelka bondgirl se nedržela zpátky a uštědřila svému miláčkovi hned několik polibků.

Také vás může zajímat ...

Jak dlouho jim to vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...