Po rozvodu už má novou lásku!

Když sympatická představitelka sestřičky Tien ze seriálu Ordinace v růžové zahradě potvrdila, že se se svým českým manželem rozvádí, nikdo tomu nemohl uvěřit.

Všude, kde se objevili, působili velmi zamilovaně, nedlouho po veselce spolu začali i podnikat. A jak Ha Thanh Špetlíková (31) prozradila, právě společný byznys byl tím posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu.

Také vás může zajímat ...

Jako správná Vietnamka se ale dost trápila představou, že by měla manželství opustit. Všechno dokonce došlo až tak daleko, že ji přepadaly pocity úzkosti. „Jednou jsem dostala záchvat a přestala jsem skoro dýchat.

Můj vnitřní konflikt mě úplně paralyzoval,“ přiznává nyní. Nakonec se rozhodla, že opravdu bude nejlepší, když s manželem půjdou od sebe. To ale ještě netušila, že za pár měsíců na ni bude čekat další láska. A úplně jiná.

Partnera si nemůže vynachválit

S přítelem Arthurem se podle jejích slov znají už pěkně dlouho. Nikdy by je ale ani ve snu nenapadlo, že by to spolu mohli dát někdy dohromady.

Navíc je oba těší, že mají každý jiné povolání, její přítel totiž pracuje jako zachránce ohrožených zvířat a často se tak vydává do Afriky. To ale není všechno, Ha Thanh dokonce přiznala, že už spolu plánují i potomky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...