Po sedmi letech zdánlivě šťastného vztahu Dary Rolins a Patrika Vrbovského přišel nečekaný šok!

Dary se hodně dotklo, když Patrik nechal odstranit písničku, kterou pro ni nazpíval!

Hudebník Patrik Vrbovský (41), známý jako Rytmus, zdaleka nebyl prvním mužem v životě zpěvačky Dary Rolins (45). Dlouho to ale vypadalo, že může zůstat tím posledním.

Ke zpívání měla Dara Rolins blízko už od raného dětství. O tom, že jednou bude stát před mikrofonem, měla jasno dávno před nástupem do školy. Byla si vědoma svého talentu a dokázala ho uplatnit. V deseti letech už se dostala do ankety Zlatý slavík. Poté, co nazpívala písničku Zvonky štěstí v duetu s Karlem Gottem (79), znali ji posluchači nejen v celém Československu, ale také v Německu.

Také vás může zajímat ...

Za svoji kariérou si pak cílevědomě šla i v době dospívání.

„Nezválcovalo mě to tak, jak se to stává dětským hvězdičkám,“ pochválila se.

Několik prohraných bitev

Údajným prvním milencem Dary byl hudebník Ladislav Štaidl (73). On sám se k tomu hlásil, ona to popírala. Pokud mezi nimi opravdu k něčemu došlo, musela být Dara – tehdy vlastně ještě Darinka – hodně mladá, možná na hranici zákona. Jejím dalším partnerem se pak stal jeden srbský herec s přezdívkou Kiki. Ten měl ale současně zájem i o jiné ženy a tak se s ním Dara raději rozešla.

Dobře udělala, zanedlouho byl její bývalý milenec podmínečně odsouzen za krádeže. Po dalším krátkém vztahu s jedním českým podnikatelem se zpěvačka dala dohromady s dívčím idolem, hercem Sagvanem Tofim (54). Ten se ale nechtěl vzdát ani modelky Simony Krainové (45), což byla navíc kamarádka Dary. Obě mladé ženy si o nevěrném Sagvanovi řekly a tak nakonec neměl ani jednu z nich.

Novým mužem v pořadí se stal hokejista Jaroslav Bednář (41). Ten se zrovna rozváděl. Na rozdíl od Dary ale toužil hned po dětech a to je rozdělilo. Dceru Lauru (10) pak měla s muzikantem Matějem Homolou (45). Když i na něho praskla nevěra, zpěvačka raději zůstala s dítětem sama.

No a pak už do jejího života vstoupit Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.

Přemýšlela i o dítěti!

Setkali se spolu poprvé při nahrávání jedné písně. Patrik vždy působil jako drsný typ a Dara přiznala, že z něho měla nejdřív strach. Tím spíš, že v době setkání byl prý opravdu naštvaný na celý svět. Další setkání po několika letech ale přineslo nečekanou změnu názoru. S Patrikem si spolu povídali o životě a Dara zjistila, že je to vlastně sympatický a vnímavý muž.

Z Piešťan do Prahy, kde zpěvačka bydlí, pak Rytmus jezdil na čaj, zatím jako kamarád. Hodně dlouho prý trvalo, než našli odvahu se políbit – Dara si myslela, že nejspíš není jeho typem. Nakonec spolu začali bydlet v domě kousek od Prahy. Ačkoliv vztahu nejprve nedávali jejich známí ani novináři příliš šancí, dvojice všechny překvapila.

Občas probleskly do médií i spekulace o svatbě nebo o tom, že Dara by si přála ještě dalšího potomka. „Jsme oba dva zdraví a schopní a podstoupili jsme různá vyšetření, zda ano nebo ne, abychom byli připraveni na všechno. Řekli nám: ano, směle do toho,“ potvrdila zpěvačka.

Oba na sobě navzájem oceňovali, že si věří a dokážou si dát prostor – budoucnost ale odhalila, že toho prostoru bylo nejspíš až moc. Patrik a Dara tvrdili, že se nemusí každý den držet za ruku, aby se přesvědčili o své lásce a že jim to tak vyhovuje.

Zatímco některé předchozí vztahy populární zpěvačky ztroskotaly na nevěrách, tentokrát se mezi navenek šťastnou dvojici začal plížit jiný strašák – odcizení.

Řekli to, když už bylo po všem

Dlouho to opravdu vypadalo, že Rytmus se usadil a Dara konečně našla muže pro celý život. O to větším šokem bylo, když dvojice oznámila veřejnosti svůj rozchod. Nebylo to poprvé, jenže když to udělali před časem, nakonec z toho vyplynulo, že se jednalo pouze o reklamní tah. Teď už byl ale konec skutečný a definitivní.

Pro pár samotný nešlo o žádný blesk z čistého nebe, nerozuměli si totiž už delší dobu. „My jsme byli rozdělení už dříve,“ prozradil Patrik v jednom rozhovoru. „Teď už to ale bylo takové, že jsme to musel oznámit. Nechci se k tomu vracet, je to minulost.

Už když jsme to dali oficiálně na sociální síť, měli jsme to za sebou.“ Také Dara se vyjadřovala nejprve smířlivě: „S Patrikem jsme prožili skvělý čas, i když byl náš vztah od začátku nekonvenční a pro mnohé těžko pochopitelný. Milovali jsme se, a proto jsme si dokázali vyhovět v té složitosti společného spolužití a organizování našeho pracovního a volného času,“ konstatovala.

„Nehráli jsme divadlo ani na veřejnosti, ani v soukromí. Byli jsme si blízcí, i když jsme paradoxně cítili, že se jeden druhému vzdalujeme. A bylo těžké – i s ohledem našeho veřejného života, přiznat to a udělat ten finální krok.“ Na Instagramu dvojice napsala, že je nikdo neuvidí plakat nebo na sebe házet špínu, protože se rozcházejí v míru.

Tak úplně snadné a bez problémů to ale nakonec nebylo.

Zahladil po jejich vztahu stopy!

Po rozchodu se začal Patrik chovat dost divně. S Darou přerušil veškeré kontakty a jako by se chtěl odtrhnout od minulosti, smazal na internetu všechny jejich společné fotky. Odstranil dokonce i písničku 8. október, kterou nazpíval k prvnímu výročí seznámení s Darou. Ta přiznala, že to nenese lehce.

„Je to pro mě bolestivé zjištění, ale koneckonců jsem to byla já, kdo ohlásil rozchod a já jsem se rozešla s ním,“ prohlásila. „Slíbili jsme si, že zůstaneme v kontaktu, ale nějak to zvláštně skončilo.“ Ví, že i když už jsou teď karty rozdané jinak, stejně tomu datu a oné písničce bude vždy věnovat zvýšenou pozornost. Nechce zapomenout na pocit, kdy si ji pustila poprvé.

„I díky těmto emocím vím, co znamená milovat,“ řekla. Nakonec to tedy vypadá, že na rozdíl od svého partnera, po jehož boku strávila sedm let, nese Dara konec velké lásky mnohem hůř. Stýská se prý i dceři Lauře, i když jí Patrik nikdy nenahradil otce.

Zpěvačku to nejspíš definitivně přejde až tehdy, kdy si opět najde velkou lásku – tak, jako to ostatně už dávno udělal Patrik!

Našel si jinou a už z ní chce dokonce udělat manželku!

Místo Dary si Rytmus celkem rychle našel jinou ženu svého života. Stala se jí moderátorka Jasmina Alagič (29). Bývalá modelka je sice Slovenka, ale jak její jméno napovídá, má cizokrajné kořeny, konkrétně bosensko-maďarské. Svůj vztah s Patrikem potvrdila veřejně pouhé dva měsíce po jeho rozchodu s Darou. A aby toho nebylo málo, extravagantní hudebník už ji stačil požádat o ruku.

Stalo se to v Bosně a Jasmina do poslední chvíle netušila, co přijde.

Unese Dara fakt, že si Patrik tak rychle našel náhradu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama