Po smrti manžela se dozvěděla o jeho dluzích

Nešťastná Šárka Rezková (51) se kdysi musela vyrovnat nejen se sebevraždou svého manžela Jiřího Brabce (†63), ale i s velkými finančními problémy. Není divu, že to odneslo její zdraví.

Také vás může zajímat ...

Život zpěvačky Šárky Rezkové (51) je jako jízda na horské dráze. Často jej totiž provázejí dluhy a deprese. Vše začalo v okamžiku, kdy se Šárka jako mladá, přesto však už vdaná, maminka dvou malých dětí bláznivě zamilovala do podstatně staršího muzikanta Jiřího Brabce (†63).

Její synové jsou jí oporou v těžkých chvílích.

Úplně sama a bez peněz

Šárka za sebou spálila všechny mosty a za Brabce se provdala. Bohužel, už několik několik měsíců po svatbě Rezková zjistila, že s jejím manželem není něco v pořádku. Uzavíral se do sebe a často mluvil o sebevraždě.

Jednoho listopadového dne v roce 2003 se skutečně stalo, že Jiří dobrovolně odešel ze světa. Teprve v té době se Šárka dozvěděla, že měl astronomické dluhy. Nejen, že zpěvačka zůstala sama se třemi dětmi, nejmladšího syna Dominika měla právě s Brabcem, ale navíc byla úplně bez peněz.

Znovu přišly velké potíže

Při dědickém řízení se naštěstí zjistilo, že většinu dluhů Brabec nadělal, ještě než Rezkovou poznal. I tak zpěvačka něco poplatila ze svého a doufala, že teď už bude moci začít nový život. Brzy se ale ohlásila vážná duševní choroba.

Šárka trpí maniodepresivní poruchou, takže je zřejmé, že to opravdu nemá jednoduché. Přesto se i po Brabcově snažila dál pracovat. Už jen proto, aby se mohla postarat o své tři děti. Bohužel, je to jen několik let, co se Rezková znovu ocitla ve vážných finančních potížích.

Syn jí věnoval část honoráře

Jak sama řekla, několik lidí jí nezaplatilo, a ona se opět dostala do dluhů. Tehdy jí pomohl syn Filip (25), který jí věnoval část svého honoráře za natočenou reklamu.

Ačkoli se Rezková stále snaží vidět život z té lepší stránky, její nemoc ji občas dožene, a ona musí na pár dnů do léčebny. Naštěstí má velkou oporu ve současném příteli, který jí dokonce během jednoho koncertu pořádal o ruku. Za to, že při ní stál, když se potýkala nejen s nemocí, ale i dluhy, si ho zpěvačka pochopitelně velmi váží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama