Po smrti muže si Janino srdce získal její kamarád

Tiskova konference TV Prima - Zoo Praha

Jana Boušková (64) si prý léta přála mít kolem sebe obrovskou rodinu, ale toho se bohužel nedočkala. Přitom oporu, kterou našla ve Václavu Vydrovi (63), by jí mohl kdekdo závidět. Co se stalo, že si svůj sen nevyplnila?

Jana Boušková (64) neměla jednoduché živobytí po boku svého prvního muže. Tím byl herec Petr Svojtka (†35). Ten kdysi propůjčil svůj hlas Pavlu Trávníčkovi (68) v pohádce Tři oříšky pro Popelku.

Také vás může zajímat ...

Petr měl údajně silné psychické problémy po smrti své matky, a proto prý holdoval marihuaně a alkoholu. Dokonce se proslýchalo, že měl velikou slabost pro ženy. Boušková prý bláznivě milovala Svojtku i přes jeho hříchy a dočkala se narození jejich společného syna Jana (40).

Nechala se nakonec uhnat Netrvalo ale dlouho a herečce se svět začal bortit pod nohama. Petrovi se stal totiž osudný den, kdy jel na oji, spojující dva vagony tramvaje. Z té spadl a na místě byl mrtvý. Vypadalo to, že Jana zůstane už navždy sama po této tragické nehodě.

Nakonec ale dala šanci ještě jednomu muži. Poté, co Petr odešel do nebe, byl tehdy Janě na blízku její dlouholetý kamarád, herec Václav Vydra (63). Ten o ni několikrát usiloval, jenomže ona ho prý od sebe odháněla.

Navíc se mu líbila ještě v době, než se stihla provdat za Svojtka. Po smrti manžela si k sobě Jana s Václavem vytvořili hodně důvěrný vztah a začali se velmi často vídat. „Tehdy na Štědrý den přišel se psem Bonym a dárkem pro mého syna a už neodešel,“ popisovala herečka.

Prsten měla z trávy Jan si Vydru natolik oblíbil, že mu prý začal říkat táto. Vypadalo to, že v tom okamžiku Boušková pochopila, že našla svoji spřízněnou duši. Častokrát se proslýchalo, že jsou si partneři tak nablízku, že to snad nemůže být ani zdravé.

Kolovaly tudíž zvěsti o tom, že nebude trvat dlouho a určitě půjdou od sebe, protože si polezou brzy na nervy. Zatím se tak ale nestalo. Velkou zálibou Vydry jsou koně, což je o něm veřejně známé. Ten si proto přál, aby i Jana propadla jejich kouzlu.

Jednou se vydala bez sedla projet na kobylce, ale ta ji shodila dolů. Musela si kvůli tomu pobýt pár dnů v nemocnici, protože si zlomila čtyři žebra. Při tamějším pobytu patrně začala hloubat nad svým životem a prý si uvědomila, že nechce zemřít jako vdova. Rozhodla se, že požádá Václava o ruku. Ten neváhal, protože byl do ní již léta vášnivě zamilovaný.

Veselku měli prý skromnou a komorní. Zdá se, že dvojice je pravděpodobně opravdu nenáročná. Vydra totiž sdělil, že své drahé natrhal luční květiny, které měla jako svatební kytici. Prstýnky sám vlastnoručně uvázal z trávy.

Evidentně si nepotřebovali svoji lásku vyznávat bohatstvím, ale jednoduše jim stačilo, že se na sebe mohli spolehnout. Naděje na dítě s Vaškem nepřišla Vše ve vztahu s Vydrou ale nebylo tak dokonalé, jak by si Jana sama přála.

Její synek se do Vydry zamiloval natolik, že mu dokonce říkal tati

Ta totiž toužila po společném potomkovi, ale nebylo jí to souzené. Bouškové se jednoho dne dostavily velké zdravotní komplikace. Nejprve si myslela, že má žlučníkový záchvat, ale poté se dozvěděla, že šlo o mimoděložní těhotenství. Dalšího dítěte se tak už bohužel nikdy nedočkala.

Vychovávali dcerku její sestry Ve svém životě se ale přece jenom ještě jednou radovala z toho, že si znovu zkusila, jaké je to být matkou. Její sestra Eva (†53) byla před lety totiž vážně nemocná a zanedlouho nato zemřela.

Jenomže měla dceru Terezu, která by tak zůstala úplně opuštěná. Jana s Václavem si ji proto vzali pod vlastní křídla. Herečka se tak dočkala i vytoužené holčičky, i když nebyla přímo její vlastní. Lezou si už na nervy? Evidentně i nejstabilnější pár českého showbyznysu má v manželství své mouchy.

Bylo totiž vypátráno tajemství, že se poslední dobou vídají jen velmi zřídka, a když už, tak je to většinou za pracovním účelem.

Oba se věnují svým hereckým závazkům a každý má k tomu své vlastní koníčky. Dvojice se tak většinou potká při namlouvání pořadu Prostřeno!. Zdá se, že tam spolu stráví více času než doma. „Možná že kdybychom spolu byli častěji, tak by to s námi fláklo,“ sdělil Vydra.

Otázkou je, jestli jen vtipkoval, nebo na tom bylo něco přece jen něco pravdy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...