Po svatbě stáhl zpěvák Prince ze svého repertoáru všechny erotické písně!

Americký zpěvák Prince (+57) měl jednu nevýhodu. Měřil pouhých 157 centimetrů. To mu ale nezabránilo mít spousty milenek. Vedle druhé ženy Manuely Testolini (40) se ale změnil.

Celý svět ho znal pod uměleckým jménem Prince, to bylo ale jen první z jeho dvou křestních jmen. V rodném listu měl napsáno Princ Rogers Nelson a jeho otec ho pojmenoval podle hudební skupiny, ve které hrál. Sklony k hudbě měl po kom podědit: nejen po tátovi muzikantovi, ale i po mámě zpěvačce.

Poté, co se jeho rodiče rozvedli, začal mít problémy s otčímem, což vyvrcholilo tím, že se ve třinácti letech ocitl na ulici.

Naštěstí se ho ujal kamarád, který se pak stal i jeho spoluhráčem v kapele, kterou založili.

Také vás může zajímat ...

Tragédie v prvním manželství

Jeho malá výška mu nijak nezabránila v životním úspěchu jak v oblasti hudby, tak u žen. Výčet jeho milenek by vydal na dlouhý seznam a byly mezi nimi i takové hvězdy jako třeba zpěvačka Madonna (59) nebo herečky Kim Basinger (63) a Carmen Electra (45). Nikdy nepotvrzené zvěsti také tvrdily, že Prince měl i sexuální dobrodružství s jedinci stejného pohlaví.

Mezi jeho největší lásky patřila kanadská modelka a zpěvačka Vanity (+57). Žil s ní v osmdesátých letech a spojovalo je mnoho věcí, bohužel i problémy s drogami. Osud si zahrál podivnou hru a Vanity zemřela v loňském věku pouhé dva měsíce před svým milencem na selhání ledvin. Bylo jí rovněž 57 let. V roce 1996 pak Prince poprvé předstoupil před oddávajícího úředníka.

Vybral si k tomu Valentýna, svátek zamilovaných a jeho první ženou se stala Mayte Garcia (43), o 22 let mladší tanečnice a vokalistka z jeho kapely. Kdo ví, jak by se jejich manželství vyvíjelo, kdyby je nepostihla rodinná tragédie. Mayte otěhotněla a přivedla na svět syna, ten ale bohužel zemřel krátce po porodu.

Smrt svého potomka pak Prince ještě několik týdnů odmítal vzít na vědomí a tvrdil, že syn žije.

S Mayte se rozvedl v roce 1999.

Malý postavou, ale velký svůdník!
Malý postavou, ale velký svůdník!

Utrácela plnými hrstmi!

Dva roky po rozvodu se Prince oženil podruhé. Manuelu Testolini „objevil“ mezi pracovnicemi své charitativní nadace. O osmnáct let mladší Kanaďanku si vzal na Havaji na Silvestra roku 2001. Už předtím se stal členem sekty Svědkové Jehovovi – zní to možná neuvěřitelně, ale také ve dvojici obcházel domácnosti a vnucoval svůj pohled na svět, tak jak tuto sektu známe i u nás.

Po svatbě s Manuelou to pak už nebyl ten energický, vášnivý Prince, jak po něm šíleli fanynky celého světa. Začal se vyhýbat jakýmkoliv eroticky laděným skladbám a ty dřívější slavné vyřadil ze svého repertoáru. Na druhou stranu si ovšem dvojice žila dost rozmařilým životem. Manuela si zvykla platit vizážistce 5 tisíc dolarů za jednu akci nebo dát 50 tisíc dolarů za jídlo na večírek.

Skromní být ale nemuseli, jen v roce 2004 Prince vydělal 42 milionů dolarů! Vztah vydržel pět let a žádost o rozvod podala Manuela. Prince z toho nebyl moc nadšený, ale neodporoval. Během řízení proběhly ještě nějaké spory o nevyřízené finanční záležitosti. Po rozvodu se pak Manuela snažila ještě z Prince vymámit nějaké údajně nevrácené drahé věci jako zlaté a diamantové náušnice.

Pak už ale šli každý svou vlastní cestou.

Dnes už je tam, kam odešel jeho syn

Loni v dubnu šokovala celý svět zpráva, že ve výtahu svého nahrávacího studia byl zpěvák Prince nalezen mrtvý. Spekulovalo se o mnoha možných příčinách, včetně nemoci AIDS, oficiální verzí ale zůstalo, že se neúmyslně předávkoval léky proti bolesti. Šlo tedy o nešťastnou náhodu. Jeho první žena Mayte reagovala slovy, že teď už je v nebi s jejich synem.

Manuela Testolini je od roku 2011 vdaná za bývalého manžela Hale Berry (51) a má dvě děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...