Po těžké nemoci už zase dovádí

Tvář našeho časopisu Můj čas na kafíčko a velká hvězda televizního seriálu Ulice, herečka Jaroslava Obermaierová (73), po komplikovaných zdravotních peripetiích konečně opět vyrazila do společnosti. Garde jí dělal syn a čtyřnohá psí kamarádka.

Herečka má v poslední době opravdu smolné období. K úporným bolestem zad se přidal ještě ošklivý úraz nohy, který si představitelka drbny Nyklové přivodila letos v červnu. Ani léto si letos moc neužila, její fenka krysaříka, která nosí jméno po samotné Paris Hilton (38), paničce pořádně zamotala hlavu.

Také vás může zajímat ...

„Pariska přestala žrát, jezdily jsme k veterináři,“ prozradila. Dnes už Jarka naskočila do pracovního kolotoče, točí Ulici, blíží se i divadelní povinnosti. Nevynechala křest kalendáře svého kamaráda Aleše Cibulky (42), kde se Snad už jí smolné dny konečně skončí.

Jaroslava Obermaierová (73) se také po nějaké době setkala se svými kolegy a přáteli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...