Po Tváři se po Gottovi slehla zem!

Bertramka je prázdná! Co vyhnalo Mistra z domova i s rodinou?

Výměna staré střechy po čtyřiceti jedna letech! Přesně to je ten důvod, který donutil několikanásobného zlatého slavíka Karla Gotta (77) opustit svoje sídlo na Bertramce a přestěhovat se na čas neznámo kam.

Krytina už totiž byla stará desítky let a potřebovala tak neodkladně vyměnit. „Těsně před tím, než započala rekonstrukce střechy, se pak Gott s rodinou na čas odstěhoval,“ potvrdila kolující informaci zpěvákova mluvčí a jedním dechem dodala, že luxusní vila obehnaná momentálně obrovským lešením za několik set tisíc korun viditelným na dálku je i přesto neustále pod dozorem.

Kam ale mistr před prachem a hlukem se svými dětmi a ženou Ivanou (41) utekl, když do nedokončené roubenky v Doubici to zatím nejde?

Opravy navíc budou vzhledem k náročnosti a rozsahu stavby trvat nejméně do konce září.

Také vás může zajímat ...

Jedna z největších českých celebrit se naposledy ukázala při natáčení dlouho očekávaného finále třetí řady populární soutěže Tvoje Tvář, kde vystoupila přímo s jedním ze soutěžících hercem a bavičem Martinem Dejdarem (52) a zazpívala vystihující píseň Být stále mlád. Ale kam přesně se poděl Karel pak, to zůstává velkou záhadou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...