Po žhavé lásce přišlo vystřízlivění. Je v tom snad někdo třetí?

Na první pohled idylický vztah hvězdy Slunečné dostává první trhliny. Jak to dvojice ustojí?

Hraje seriálovou potvoru Sylvu a stejně jako její postava v seriálu Slunečná ani herečka Barbora Jánová (30) prý neprožívá po boku současného přítele Vítězslava Bečky (25) mocšťastné chvíle. Říká se, že spolu nedokážou komunikovat a často se hádají pro hlouposti.

Tak moc Barbora Jánová (30) o své lásce básnila a Vítězslava Bečku (25) vychvalovala až do nebe, třeba jak ji zaujal na první pohled, třeba výškou a jak se květnatě vyjadřoval, že toho nyní možná trochu lituje.

Také vás může zajímat ...

Proč? Zdá se totiž, že se v jejich vztahu leccos změnilo. Jejich nesmělé začátky se prý po čase proměnily v hotový uragán. Podle toho, jak se teď chovají, by to ani nebylo žádné překvapení.

Po sestěhování přišly problémy

Sotva se k sobě nastěhovali, přišly neshody. Nejdříve v jednopokojovém bytě a nyní, kdy si konečně našli větší byt, i v něm, a to přesto, že se říká, že i sebevětší láska většinou zkrachuje na nedostatku osobního prostoru.

„Hodně spolu mluvíme, ale ne vždy se dobře pochopíme, a pak vznikají různá nedorozumění. Je to holt jednou nahoru a jednou zase dolů. Když je toho na nás moc, prostě si musíme dát chvilku pohov,“ tvrdí Bára, která se netají tím, že taky jejich vztah není jenom růžový, ale naopak dostává pořádně zabrat.

A i když zatím mezi nimi není kromě častějších hádek nic tak hrozného, časem by to klidně mohlo přerůst v něco mnohem závažnějšího, co by je dovedlo až k rozchodu. Každopádně jejich vyhlídky na společnou budoucnost se nezdají být růžové.

„My si s Víťou od začátku říkáme, co si myslíme, a nic před tím druhým neskrýváme. Myslím si, že komunikace ve vztahu je základ.“ Přitom právě komunikace, o které Bára tolik mluví, mezi nimi prý vázne.

Ona potřebuje klid, on zase akci

Vítězslav přiznal, že u Báry nikdy neví, s jakou částí její osobnosti se setká, protože herečka je podle všeho hodně náladová.

„Dojde mi až z Bářina nešťastného výrazu, že zrovna dnes nemá svůj den, a já do ní do chudinky vždycky něco hučím, aniž bych se jí zeptal, jestli si vůbec chce o něčem povídat,“ prozradil Bečka.

Zatím to prý příliš neřeší a dělá si z toho spíš legraci a do přítelkyně si rád vtipně rýpne, stejně jako ona do něj, ale tohle by se mu jednou mohlo vymstít.

Ostatně, jak Jánová řekla, vzájemné nepochopení k nim přichází v poslední době častěji a častěji. Možná i z toho důvodu se rozhodla začít chodit na terapie.

Sociální sítě jsou pro umělce kromě jiného příležitostí, jak se více přiblížit fanouškům, sdílet s nimi své zážitky, pocity nebo jim odhalit zákulisí svého soukromého života.

Chodí na terapie

Jen málo z nich se odváží veřejně rozebírat své intimní soukromí. Herečka se toho ale nebojí a začala navštěvovat terapie.

„Trvalo mi celkem dlouho, než jsem našla to pravé, co mi sedí a opravdu mě to posouvá a kde se cítím v bezpečí. Někdy se mi nechce, ale vždycky dorazím. Nechce se mi, protože se z hloubiduše otevírám sobě a cizímu člověku,“ svěřila se hvězda seriálu Slunečná.

„Mluvím o tom, čeho se bojím, s jakými démony a bolestmi bojuju. Je těžké být stoprocentně upřímná, ale jedině taková terapie má smysl,“ pokračuje Bára a dodává, že je vděčná, že se na každou další terapii přemůže jít, a taky za to, jak na sobě intenzivně pracuje.

Je ledová královna stejně jako v seriálu?

Oproti potvoře Sylvě, kterou hraje ve Slunečné, a která se chová jako ledová královna a neprojevuje emoce, je Bára velmi otevřená a snaží se své fanoušky motivovat.

„Všichni máme problémy, bolestné vzpomínky, chyby, které jsme v životě udělali, malá velká tajemství a spoustu dalších neduhů. Je potřeba je přijmout a podívat se jim do očí. Není se za co stydět. Je v tom síla,“ prohlašuje brunetka.

Přitom její seriálová postava si nenechá nic líbit a je pěkně drsná. V jedné scéně dokonce vylije pivo na hlavu svému seriálovému kolegovi v podání Josefa Poláška (56). To, co seriálová Sylva zvládne bez mrknutí oka, na to nemá skutečná Bára odvahu.

Jak sama přiznala, tak tohle by ve skutečném životě nikdy neudělala, a to ani za situace, že by byla naštvaná. Jestli je to pravda, by ostatně mohl potvrdit její partner Bečka. Ten si nikdy na žádné její agresivní sklony zatím ještě nestěžoval.

Vyčítal jí hlavně její ustavičnou zaneprázdněnost a workoholismus. Přece jen má kromě role v seriálu Slunečná i plno dalších projektů. Například s kamarádkou vlastní filmovou produkci pod názvem Fancy Frequency.

Díky tomu točí krátké filmy, píše scénáře apod. Navíc prý nemá vůbec žádný problém s tím stoupnout si třeba za bar, když nemá dostatek peněz. Povede se herečce zhnat mráčky z jejich vztahu s Víťou? Snad přijdou na nejlepší způsob, jak ho udržet.

Věří na reinkarnaci, tíhne k buddhismu

To, že má Bára na těle hned několik tetování, není žádnou novinkou. Ale že věří na minulé životy a reinkarnaci, možná ano.

Nad lopatkou si třeba nechala vytetovat molekulu serotoninu, tedy hormonu štěstí, a právě její tetování souvisí s její životní vírou.

„Jsem pokřtěná, v Boha jsem věřila jako malá. Pak jsem si našla svoji cestu a věřím, že je nějaká vyšší moc, se kterou můžeme komunikovat. Na těle mám vytetované oko, což je symbol reinkarnace. Věřím, že oči jsou duší samotnou a bereme si ji s sebou do každého života.

Proto máme u některých lidí pocit, že je známe už dlouho, přestože je vidíme úplně poprvé v životě,“

odhalila Barbora Jánová, která hodně tíhne k buddhismu či hinduismu a rovněž miluje astrofyziku – proto má na zádech vytetovanou i malinkou planetku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...